Strona 1 z 1

laweta

: 23 cze 2021, 14:59
autor: Jaś99
Cześć, powiedzcie mi która firma zajmuje się pomocą drogową. Popsuł mi się samochód i nie wiem która laweta Bielsko-Biała mi pomoże. Liczę na Waszą pomoc w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście jeszcze takiej potrzeby?

system bramowy

Re: laweta

: 30 wrz 2021, 16:43
autor: Żona
A skoro już mowa o lawetach, to czy wiecie, jak powinien wyglądać montaż wyciągarki samochodowej na lawecie? Ja czytałam o tym na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/poradnik/post/ ... na-lawecie. Jeśli i Was to ciekawi, to polecam zajrzeć :)

Re: laweta

: 28 lis 2021, 11:47
autor: koza
nie zdecydowanie bardziej niż laweta potrzebna była wulkanizacja. Uszkodziłam oponę tak poważnie że o dalszej podróżny nie mogło być mowy. Zaczęłam więc poszukiwania wulkanizatora w sieci. Na szczęście na stronie https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-katowice-24-h/ znalazłam firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie. Panowie podjechali z całym koniecznym sprzętem i na miejscu uporali się z problemem. Z tego co wiem firma ta świadczy również usługi pomocy drogowej więc warto sprawdzić to na stronie.