Strona 1 z 1

Jaka farba na dach?

: 03 sie 2021, 21:37
autor: Ajdin
Czy ktoś z was ma za sobą malowanie dachu? Jakiej farby użyliście? Mnie zainteresowała farba poliwinylowa, którą zresztą chwali sporo osób. Nie korzystałem nigdy z takich produktów, ale wydaje mi się, że lepiej wydać nieco więcej, ale robotę wykonać porządnie. Zgadzacie się ze mną?

Re: Jaka farba na dach?

: 27 sie 2021, 6:11
autor: ęndrzej31
Jak najbardziej. Dach musi być pomalowany nie tylko dobrze, ale i dobrą farbą. Ma służyć i wyglądać - nie ma co oszczędzać ;) Osobiście uważam, że w wyborze farby liczy się marka, cena i jakość.


_______________________________
https://www.programy-cad.pl/

Re: Jaka farba na dach?

: 31 paź 2021, 10:41
autor: zośka
Zgadzam się z przedmówcą jak najbardziej. Pokrycie dachowe jest narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych, dlatego tak ważna jest jakość i właściwości danej farby. Jeśli ja miałabym ponownie wybierać, to zdecydowałabym się na farby od https://polifarb.lodz.pl/pl/ . To znana marka i firma z wieloletnim doświadczeniem. Produkują farby różnego rodzaju, w zależności od zastosowania, różnorodnego podłoża. Farby tej firmy można kupić w bardzo wielu sklepach w całej Polsce. Nawet na stronie można sobie sprawdzić lub zamówić online.

Re: Jaka farba na dach?

: 01 lis 2021, 15:56
autor: martawłodawska66
Planuję niedługo pomalować swój dach. Podjęłam taką decyzję, bo na stronie http://fachowydekarz.pl/ specjaliści piszą, że odpowiednia konserwacja dachu może wydłużyć jego żywotność o kilkanaście lat. Wynajęłam już firmę dekarską, która się tym zajmie, bo sama boję się wspinać ze względu na lęk wysokości.