Jaka farba na dach?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Ajdin
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 0:39

Jaka farba na dach?

Post autor: Ajdin »

Czy ktoś z was ma za sobą malowanie dachu? Jakiej farby użyliście? Mnie zainteresowała farba poliwinylowa, którą zresztą chwali sporo osób. Nie korzystałem nigdy z takich produktów, ale wydaje mi się, że lepiej wydać nieco więcej, ale robotę wykonać porządnie. Zgadzacie się ze mną?

płot z maty wiklinowej
ęndrzej31

Re: Jaka farba na dach?

Post autor: ęndrzej31 »

Jak najbardziej. Dach musi być pomalowany nie tylko dobrze, ale i dobrą farbą. Ma służyć i wyglądać - nie ma co oszczędzać ;) Osobiście uważam, że w wyborze farby liczy się marka, cena i jakość.


_______________________________
https://www.programy-cad.pl/
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: Jaka farba na dach?

Post autor: zośka »

Zgadzam się z przedmówcą jak najbardziej. Pokrycie dachowe jest narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych, dlatego tak ważna jest jakość i właściwości danej farby. Jeśli ja miałabym ponownie wybierać, to zdecydowałabym się na farby od https://polifarb.lodz.pl/pl/ . To znana marka i firma z wieloletnim doświadczeniem. Produkują farby różnego rodzaju, w zależności od zastosowania, różnorodnego podłoża. Farby tej firmy można kupić w bardzo wielu sklepach w całej Polsce. Nawet na stronie można sobie sprawdzić lub zamówić online.
martawłodawska66

Re: Jaka farba na dach?

Post autor: martawłodawska66 »

Planuję niedługo pomalować swój dach. Podjęłam taką decyzję, bo na stronie http://fachowydekarz.pl/ specjaliści piszą, że odpowiednia konserwacja dachu może wydłużyć jego żywotność o kilkanaście lat. Wynajęłam już firmę dekarską, która się tym zajmie, bo sama boję się wspinać ze względu na lęk wysokości.
ODPOWIEDZ