Strona 1 z 1

Warsztat

: 20 lip 2019, 8:48
autor: Domanaa
Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/jak-stwor ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.

protokół montażu

Re: Warsztat

: 29 mar 2020, 15:24
autor: Żona
A czy macie już kupione do warsztatu wyciągarki samochodowe? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe, gdzie mają naprawdę całkiem spory wybór takich wyciągarek w niewygórowanych cenach :) Na pewno uda Wam się tam coś wybrać ;)

Re: Warsztat

: 07 kwie 2020, 8:26
autor: Hector Salamanca
Jeżeli już będziesz prowadził warsztat to warto nawiązać współpracę z jakimś skupem dzięki temu będziesz mógł dodatkowo zarobić na zużytych częściach. Sprawdź na tej mapie https://www.katalizatory-warszawa.pl/pu ... lizatorow/ znajdziesz tu masę takich firm.

Re: Warsztat

: 08 kwie 2020, 17:57
autor: Domanaa
Stworzenie odpowiedniego warsztatu samochodowego nie jest takie proste jak mogło by nam się wydawać. Musisz pamiętać o jego odpowiednim wyposażeniu. Szukaj odpowiedniego sprzętu tutaj https://autona.pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 , wydaje mi się że znajdziesz tam to co jest potrzebne.