Warsztat

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Warsztat

Post autor: Domanaa »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/jak-stwor ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Warsztat

Post autor: Żona »

A czy macie już kupione do warsztatu wyciągarki samochodowe? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe, gdzie mają naprawdę całkiem spory wybór takich wyciągarek w niewygórowanych cenach :) Na pewno uda Wam się tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 22
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Warsztat

Post autor: Hector Salamanca »

Jeżeli już będziesz prowadził warsztat to warto nawiązać współpracę z jakimś skupem dzięki temu będziesz mógł dodatkowo zarobić na zużytych częściach. Sprawdź na tej mapie https://www.katalizatory-warszawa.pl/pu ... lizatorow/ znajdziesz tu masę takich firm.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: Warsztat

Post autor: Domanaa »

Stworzenie odpowiedniego warsztatu samochodowego nie jest takie proste jak mogło by nam się wydawać. Musisz pamiętać o jego odpowiednim wyposażeniu. Szukaj odpowiedniego sprzętu tutaj https://autona.pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 , wydaje mi się że znajdziesz tam to co jest potrzebne.
ODPOWIEDZ