Strona 1 z 1

Szambo ekologiczne?

: 10 sty 2022, 2:59
autor: Mariam1975
Hej, słyszeliście kiedyś o czymś takim jak szambo ekologiczne? U nas na posesji zamontowany jest standardowy zbiornik i nigdy nie pomyślałabym, że może z nim być coś nie tak. Zresztą jestem raczej osobą, która stawia na ekologiczne rozwiązania i dodatkowo lubi testować najnowsze technologie :) Chcielibyście podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami i wiedzą na ten temat?

Re: Szambo ekologiczne?

: 15 sty 2022, 6:44
autor: Martyna
Ja akurat zdecydowałam się na biologiczną oczyszczalnię ścieków, ale o szambie też myślałam przez długi czas. Chyba jednak doszłam do wniosku, że bardziej opłaci mi się taka oczyszczalnia w perspektywie czasu. Oczywiście oba rozwiązania mają masę zalet także ostatecznie montaż zależy od warunków gruntowych a to już oceniają specjaliści. Polecam umówić się na jakąś konsultację:)

Re: Szambo ekologiczne?

: 29 kwie 2022, 1:19
autor: automatówka
Zainteresuj się ofertą EKO BIO. Tak się składa, że specjalizują się w dostarczaniu szamb ekologicznych, jakimi potocznie nazywane są oczyszczalnie z drenażem rozsączającym. Ze względu na wielkość naszego budynku i ilość mieszkańców, zdecydowaliśmy się na szambo ekologiczne o pojemności 2500 litrów i maksymalnej wydajności dobowej na poziomie 830 litrów ścieków. Takie rozwiązanie jest całkowicie przyjazne dla środowiska, w końcu produkuje ścieki całkowicie przyjazne dla wód gruntowych.