domowe majsterkowanie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

domowe majsterkowanie

Post autor: bluberka »

Z jakich elektronarzędzi do domowego majsterkowania jestesie najbardziej zadowoleni? Korzystacie głównie z sieciowych urządzeń czy tez z akumulatorowych? Warto kupować urządzenia jeednej marki?
Awatar użytkownika
iliaaa12
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2019, 11:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: iliaaa12 »

U nas tylko mąż korzysta z takiego sprzętu. Z tego co pamiętam to urządzenia są z makity, ale nie jestem pewna.
Poczytaj artykuł na temat zapobiegania zmarszczkom: https://mialenia.pl/blog/maseczki-na-zm ... ma-w-domu/
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: petrova »

Na pewno przydatna jest wiertarko-wkrętarka. Mój model ryobi ciągle w użyciu, meble błyskawicznie można dzieki niej skręcić a jak trzeba coś przyczepić na ścianie to migiem robi dziurę, fajne jest to że można potem taniej rozbudowywać swój warsztat, bo mają w serii ponad 100 urzadzęń do których pasuje ten sam akumulattor i ładowarka
Awatar użytkownika
Kotikus
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:21

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: Kotikus »

Bardzo ciekawy wątek tutaj założyłeś. Jestem ciekawy co powiedzą na to inni.
Wspomnienia zniekształcają perspektywę, a te najbardziej żywe potrafią unicestwić czas
Awatar użytkownika
TheBob
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:02

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: TheBob »

Dla mnie też to bardzo ciekawy temat, bo ostatnio dużo majsterkuję i kupiłem sporo sprzętu. Część mam na prąd, kilka akumulatorowych np. urządzenie wielofunkcyjne, wygodne jest w użyciu, ale z kolei bateria krótko trzyma i moc jest mniejsza. Ale moim zdaniem najważniejsze jakich akcesoriów do narzędzi używamy, więc polecam Wam stronę sklepu Artykuły Techniczne https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... ortha.html. Nawet dobra wiertarka nic nie zdziała bez odpowiedniego wiertła, a tam znajdziecie najlepszej jakości gwintowniki, piły, narzynki, frezy, wiertła i wiele innych tego typu.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: petrova »

Zaciekawił mnie ten system ryobi. Trochę poczytałam o tym, widziałam, że nawet jest opcja testowania tych sprzętów na platfromie myryobi.pl. brał ktoś z was udział w tym testowaniu?
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: mili898 »

To ja akurat do domowego majsterkowania przede wszystkim potrzebuję odpowiednich sprzętów. O ich zakup dba mąż, bo ja kompletnie nie znam się na kwestiach technicznych takich sprzętów. Na ten moment szuka on idealnej wiertarki i wiem, że przegląda oferty i sprzęty, które widoczne są na stronie https://www.ceneo.pl/Wiertarki bo tam od razu może porównać wszystkie ceny.
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: bluberka »

ja nie brałam udziału ale wiem, że jest taka możliwość i co jakiś czas robią te testy. Same elektronarzędzia ryobi znam, mają super serię one+, bardzo wytrzymałe i trwałe są te urrządzenia i w przystępnej dla majssterkowicza cenie

naprawa lastryko
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: Adi3883 »

Doświadczonym dostawcą sprzętu wyposażenia warsztatowego jest https://sklep.sumax.pl/. Poza zakupem świetnej jakości narzędzi można także je wynająć. Podczas zakupów mamy również możliwość wyboru płatności w opcji ratalnej. To super sprawa, zwłaszcza przy potrzebie większego zaopatrzenia.
Awatar użytkownika
ghalvorson
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:02

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: ghalvorson »

Domowe majsterkowanie okazało się bardzo dobrym pomysłem na wolny czas. Jednak brakuje mi wiedzy, czy możecie mi podpowiedzieć skąd należy ją czerpać?



____________________________________________________________________
Blog dla majsterkowiczów
Awatar użytkownika
karaniewiara
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:56

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: karaniewiara »

Lubię uniwersalne zestawy, które nie zajmują dużo miejsca, a mają wiele zastosowań.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: domowe majsterkowanie

Post autor: mayczak »

Nie ma majsterkowania bez odpowiednich narzędzi, maszyn i sprzętów, więc koniecznie trzeba się w nie zaopatrzyć. Myślę, że jak najbardziej pomocna może być tutaj oferta, którą posiadają sklepy jula poznań. Koniecznie sprawdźcie, czy takie sklepy dostępne są w Waszej okolicy. Jeśli tak, to korzystajcie!
ODPOWIEDZ