Strona 1 z 1

domowe majsterkowanie

: 17 paź 2019, 22:01
autor: bluberka
Z jakich elektronarzędzi do domowego majsterkowania jestesie najbardziej zadowoleni? Korzystacie głównie z sieciowych urządzeń czy tez z akumulatorowych? Warto kupować urządzenia jeednej marki?

Re: domowe majsterkowanie

: 24 paź 2019, 11:54
autor: iliaaa12
U nas tylko mąż korzysta z takiego sprzętu. Z tego co pamiętam to urządzenia są z makity, ale nie jestem pewna.

Re: domowe majsterkowanie

: 29 paź 2019, 23:14
autor: petrova
Na pewno przydatna jest wiertarko-wkrętarka. Mój model ryobi ciągle w użyciu, meble błyskawicznie można dzieki niej skręcić a jak trzeba coś przyczepić na ścianie to migiem robi dziurę, fajne jest to że można potem taniej rozbudowywać swój warsztat, bo mają w serii ponad 100 urzadzęń do których pasuje ten sam akumulattor i ładowarka

Re: domowe majsterkowanie

: 07 lis 2019, 19:06
autor: Kotikus
Bardzo ciekawy wątek tutaj założyłeś. Jestem ciekawy co powiedzą na to inni.

Re: domowe majsterkowanie

: 10 lis 2019, 18:33
autor: TheBob
Dla mnie też to bardzo ciekawy temat, bo ostatnio dużo majsterkuję i kupiłem sporo sprzętu. Część mam na prąd, kilka akumulatorowych np. urządzenie wielofunkcyjne, wygodne jest w użyciu, ale z kolei bateria krótko trzyma i moc jest mniejsza. Ale moim zdaniem najważniejsze jakich akcesoriów do narzędzi używamy, więc polecam Wam stronę sklepu Artykuły Techniczne https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... ortha.html. Nawet dobra wiertarka nic nie zdziała bez odpowiedniego wiertła, a tam znajdziecie najlepszej jakości gwintowniki, piły, narzynki, frezy, wiertła i wiele innych tego typu.

Re: domowe majsterkowanie

: 15 gru 2019, 23:14
autor: petrova
Zaciekawił mnie ten system ryobi. Trochę poczytałam o tym, widziałam, że nawet jest opcja testowania tych sprzętów na platfromie myryobi.pl. brał ktoś z was udział w tym testowaniu?

Re: domowe majsterkowanie

: 11 sty 2020, 11:26
autor: mili898
To ja akurat do domowego majsterkowania przede wszystkim potrzebuję odpowiednich sprzętów. O ich zakup dba mąż, bo ja kompletnie nie znam się na kwestiach technicznych takich sprzętów. Na ten moment szuka on idealnej wiertarki i wiem, że przegląda oferty i sprzęty, które widoczne są na stronie https://www.ceneo.pl/Wiertarki bo tam od razu może porównać wszystkie ceny.

schemat wentylacji

Re: domowe majsterkowanie

: 15 lut 2020, 22:21
autor: bluberka
ja nie brałam udziału ale wiem, że jest taka możliwość i co jakiś czas robią te testy. Same elektronarzędzia ryobi znam, mają super serię one+, bardzo wytrzymałe i trwałe są te urrządzenia i w przystępnej dla majssterkowicza cenie

Re: domowe majsterkowanie

: 08 mar 2020, 11:25
autor: Adi3883
Doświadczonym dostawcą sprzętu wyposażenia warsztatowego jest https://sklep.sumax.pl/. Poza zakupem świetnej jakości narzędzi można także je wynająć. Podczas zakupów mamy również możliwość wyboru płatności w opcji ratalnej. To super sprawa, zwłaszcza przy potrzebie większego zaopatrzenia.

Re: domowe majsterkowanie

: 30 cze 2020, 10:05
autor: ghalvorson
Domowe majsterkowanie okazało się bardzo dobrym pomysłem na wolny czas. Jednak brakuje mi wiedzy, czy możecie mi podpowiedzieć skąd należy ją czerpać?____________________________________________________________________
Blog dla majsterkowiczów

ll xl

Re: domowe majsterkowanie

: 30 cze 2020, 10:59
autor: karaniewiara
Lubię uniwersalne zestawy, które nie zajmują dużo miejsca, a mają wiele zastosowań.

Re: domowe majsterkowanie

: 06 gru 2020, 21:14
autor: mayczak
Nie ma majsterkowania bez odpowiednich narzędzi, maszyn i sprzętów, więc koniecznie trzeba się w nie zaopatrzyć. Myślę, że jak najbardziej pomocna może być tutaj oferta, którą posiadają sklepy jula poznań. Koniecznie sprawdźcie, czy takie sklepy dostępne są w Waszej okolicy. Jeśli tak, to korzystajcie!