Strona 1 z 1

Realizacje projektów

: 28 paź 2019, 10:15
autor: arianna
Szukam da siebie jakiegoś fajnego projektu na budowę domu. Jest tego bardzo dużo i ciężko się na coś konkretnego zdecydować. Dlatego szukam tez realizacji danych projektów. Ostatnio trafiłam na konkurs od MG projekt https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 . Fajnie bo mogłam sobie oglądać realizacje wielu projektów. Wy czym się kierowaliście przy wyborze?

Re: Realizacje projektów

: 29 paź 2019, 5:43
autor: paskan
Przy okazji takiego tematu może wiecie coś więcej na temat https://brandactive.pl/wdrozenie-pim/ na oku mam teraz system pim i wdrożenie go do swojej firmy. Szukamy innowacyjnych rozwiązań na płaszczyźnie informacji o produkcie i niby tego rodzaju działania chwali sporo firm z branży e-commerce. Chciałbym porozmawiać z kims kto juz w praktyce takie wdrożenia testował w zwiazku z tym czy mamy takie osoby na forum? Proszę o kontakt!

Re: Realizacje projektów

: 29 paź 2019, 11:54
autor: olka
Znamy tę pracownię, dla mnie całkiem w porządku. Nasz projekt się nie budował długo, a o dachy zadbali pracownicy z MG Dachy https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , producenta więzarów dachowych. To w zasadzie firma od tej samej spółki, jeśli się nie mylę. Nie było żadnych kłopotów.

Re: Realizacje projektów

: 30 paź 2019, 9:36
autor: lusia
Skorzystanie z gotowego projektu jest najłatwiejsze. Tym bardziej, że sporo można ich znaleźć w internecie. Mi spodobały się projekty od http://hbstudio.pl/projekty/. Chyba coś z nich wybiorę.

Re: Realizacje projektów

: 31 paź 2019, 23:02
autor: małaaa
A ja jestem ciekawa czy ktoś tutaj z was zrealizował, któryś z domów według projektu od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl ? Co ? Czy możecie się pochwalić waszą realizacją? No i jestem też mnie interesuje, czy korzystaliście teraz z aktualnych promocji?