Realizacje projektów

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Realizacje projektów

Post autor: arianna »

Szukam da siebie jakiegoś fajnego projektu na budowę domu. Jest tego bardzo dużo i ciężko się na coś konkretnego zdecydować. Dlatego szukam tez realizacji danych projektów. Ostatnio trafiłam na konkurs od MG projekt https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 . Fajnie bo mogłam sobie oglądać realizacje wielu projektów. Wy czym się kierowaliście przy wyborze?
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Realizacje projektów

Post autor: paskan »

Przy okazji takiego tematu może wiecie coś więcej na temat https://brandactive.pl/wdrozenie-pim/ na oku mam teraz system pim i wdrożenie go do swojej firmy. Szukamy innowacyjnych rozwiązań na płaszczyźnie informacji o produkcie i niby tego rodzaju działania chwali sporo firm z branży e-commerce. Chciałbym porozmawiać z kims kto juz w praktyce takie wdrożenia testował w zwiazku z tym czy mamy takie osoby na forum? Proszę o kontakt!
Awatar użytkownika
olka
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2019, 11:42

Re: Realizacje projektów

Post autor: olka »

Znamy tę pracownię, dla mnie całkiem w porządku. Nasz projekt się nie budował długo, a o dachy zadbali pracownicy z MG Dachy https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , producenta więzarów dachowych. To w zasadzie firma od tej samej spółki, jeśli się nie mylę. Nie było żadnych kłopotów.
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:42

Re: Realizacje projektów

Post autor: lusia »

Skorzystanie z gotowego projektu jest najłatwiejsze. Tym bardziej, że sporo można ich znaleźć w internecie. Mi spodobały się projekty od http://hbstudio.pl/projekty/. Chyba coś z nich wybiorę.
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: Realizacje projektów

Post autor: małaaa »

A ja jestem ciekawa czy ktoś tutaj z was zrealizował, któryś z domów według projektu od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl ? Co ? Czy możecie się pochwalić waszą realizacją? No i jestem też mnie interesuje, czy korzystaliście teraz z aktualnych promocji?
ODPOWIEDZ