Drzwi zewnętrzne do domu, które wybrac?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Olek Łącki

Drzwi zewnętrzne do domu, które wybrac?

Post autor: Olek Łącki »

Poszukuję nowoczesnych drzwi zewnętrznych do domu. Mój dom jest dość spory- 180 m2.Czekam na Wasze opinie na temat firmy www.veyna.pl. Podobno szybko realizują zamówienia. Ceny w porównaniu do konkurencji są bardzo korzystne. Zależy mi, aby panele drzwiowe były z elementami aluminium. Chciałbym, aby były solidne i dobrze wykonane oraz o wysokiej jakości. Jeśli ktoś z Was kupował drzwi zewnętrzne z tej firmy, bardzo proszę o podzielnie się Waszych opinii. Bardzo mi na tym zależy.
Janek

Re: Drzwi zewnętrzne do domu, które wybrac?

Post autor: Janek »

Porządne drzwi stalowe ma firma KMT i na pewno jak wybierzesz któryś z ich modeli to będziesz zadowolony. Solidne wykonane z wysokiej jakości elementów, większość z nich wyprodukowanych jest w Polsce. Gwarancja na 2 lata, fajne drzwi, firma ma w ofercie też stolarkę okienna i bramy. My mamy od nich drzwi stalowe Plus 75 - grubość 75 mm, mają zamek listwowo-hakowy i kwalifikują się do programu Czyste Powietrze, a warto z tego programu skorzystać bo można dostać nawet do 60% dofinansowania na ich zakup.
ODPOWIEDZ