Fotografia wnętrz

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
dawidos

Fotografia wnętrz

Post autor: dawidos »

Witam wszystkich! Na pewno część z Was buduje w celu dalszej odsprzedaży, albo sprzedaje coś co już posiada, aby wybudować ten wymarzony dom. Chciałbym zwrócić uwagę, jak istotna w całym procesie sprzedaży nieruchomości jest dobra fotografia wnętrz. Ludzie często wystawiają na portalach domy za ponad milion złotych, a zdjęcia które do nich dodają są zrobione od niechcenia komórką. Jak można dodać takie zdjęcia do czegoś co jest warte tak dużo pieniędzy? Czy ludziom nie zależy na tym jak będzie prezentować się ich nieruchomość? A może nie wiedzą, że ludzie to wzrokowcy. Tak czy inaczej, jeśli będziecie chcieli upłynnić swoją nieruchomość to warto zainwestować tych parę stówek w dobrze zrobione zdjęcia.
Gosia8

Re: Fotografia wnętrz

Post autor: Gosia8 »

Cześć. Jeśli dysponujesz przestrzenią i potrzebujesz naprawdę dużego mebla do siedzenia, to sofy o szerokości 300 cm https://evieridivani.pl/sofy/240-300-cm/ to doskonały wybór. Jakie modele w tym rozmiarze polecacie dla osób poszukujących maksymalnego komfortu?
Nikodem 44

Re: Fotografia wnętrz

Post autor: Nikodem 44 »

Cześć wszystkim! Szukam narożnika w stylu glamour https://www.vieridivani.pl/meble/narozn ... lu-glamour do mojego nowego salonu. Czy macie jakieś polecane firmy, które oferują tego rodzaju meble? Chciałbym, żeby były zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne. Z góry dzięki za wszelkie sugestie!
Maja 11

Re: Fotografia wnętrz

Post autor: Maja 11 »

Marzę o narzutach w odcieniach miętowego, morskiego i turkusowego https://firanybachowice.pl/225-narzuty- ... -turkusowe , które ożywią moją sypialnię. Czy ktoś z Was wie, gdzie można takie narzuty znaleźć? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!
ODPOWIEDZ