Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Bogdan_89
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2019, 23:59

Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Post autor: Bogdan_89 »

Cześć! Poszukuję stylowego parkietu w okolicach Łodzi. Znacie może sklepy gdzie warto kupić coś takiego? Zależy mi na tym, żeby podłoga była stylowa i elegancka.
Awatar użytkownika
Sedomir_79
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2019, 2:59

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Post autor: Sedomir_79 »

A sprawdzałeś ofertę Julomax? Z tego co wiem, to w tym sklepie kupisz bardzo dobrej jakości podłogi. Polecam – wyglądają bardzo estetycznie i są trwałe.
Awatar użytkownika
Rachela_82
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:21

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Post autor: Rachela_82 »

Kiedy urządzaliśmy dom, to też zakupiliśmy parkiet w tym sklepie. Bardzo dobrze wspominam te zakupy – doradca klienta podpowiedział nam kilka rzeczy i opowiedział o kilku dostępnych rozwiązaniach. 
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Post autor: Andrzej1 »

Wszystko zależy od Waszego zapotrzebowania. Jeśli zależy Wam na sprawdzonych posadzkach, to to powinniście zajrzeć do http://multi-floor.pl/posadzki-poliuret ... 36,pl.html Znajdziecie tam najlepsze sposoby na to, by zorganizować odpowiednie podłogi w każdym z Waszych pomieszczeń. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 57
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:59

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

Post autor: kamilaskal »

Cześć potrzebuję kogoś kto mi położy parkiety. Gdańsk jest miastem w którym kogoś szukam. Parkiety trzeba położyć w całym mieszkaniu. Zależy mi na kimś solidnym, kto szybko zrobi robotę. Nie chciałbym tez przepłacić zbyt dużo.
ODPOWIEDZ