jaki magazyn w polsce ?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

jaki magazyn w polsce ?

Post autor: pitaja »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://www.euromagazyn.pl/tereny-przemyslowe/
Pawełł

Re: jaki magazyn w polsce ?

Post autor: Pawełł »

Zamierzasz wynajmować, budować czy zlecić jakiejś firmie usługi logistyczne? Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, to najlepszym wyjściem będzie ostatnia opcja. Nie będziesz się musiał niczym martwić - dosłownie. Wszystkim zajmuje się firma zewnętrza. My korzystamy z usług KMC services https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... -commerce/ i mamy zapewniony spokój. Klienci zadowoleni, bo przesyłki zawsze są u nich na czas.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: jaki magazyn w polsce ?

Post autor: Żona »

A skoro już jesteśmy przy temacie magazynów, to jak macie wyposażone Wasze hale magazynowe? Podstawą są oczywiście wysokiej jakości regały :) Z tego, co wiem, to firma Amrack, której oferta dostępna jest na stronie amrack.pl, takie właśnie regały oferuje. Czy ktoś z Was miał okazje z nią współpracować?
Awatar użytkownika
Bestia
Posty: 108
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:07

Re: jaki magazyn w polsce ?

Post autor: Bestia »

My niedawno przenosiliśmy się do sporo większego magazynu i muszę przyznać, że była to doskonała decyzja. Pozostała jeszcze kwestia jego wyposażenia w niezbędne rzeczy, ale tutaj z pomocą przychodzi sklep https://skladuj24.pl/, w którym mają szeroki wybór wyposażenia magazynowego.
Awatar użytkownika
Ruddzia
Posty: 79
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:14

Re: jaki magazyn w polsce ?

Post autor: Ruddzia »

Znajdziecie odpowiednie miejsce, odpowiedni magazyn, to przyjdzie i czas na wyposażenie. Sporo rzeczy się przyda, to pewne, no ale jedną z ważniejszych będą wózki widłowe, te koniecznie musicie sobie sprawić. Można kupić oczywiście, ale jest to bardzo duży wydatek. Inną opcją będzie wynajem, warto sobie to przemyśleć, przekalkulować. Tak na stronie https://get-a-truck.pl/blog/wozek-widlo ... y-wyborze/ znajdziecie firmę oferującą widlaki na wynajem, na stronie mają kalkulator wynajmu.
ODPOWIEDZ