Plakaty

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 31
Rejestracja: 11 sie 2019, 9:49

Plakaty

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Macie jakieś fajne plakaty w mieszkaniu? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 38
Rejestracja: 23 cze 2019, 0:19

Re: Plakaty

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Ja ostatnio u siebie w mieszkaniu powiesiłam plakaty z moimi psami. Wygląda to pięknie i przyznam, żę aż chce się spędzać w domu więcej czasu :)
Udało mi się to zrobić jako druk w Reprotechnice Wrocław. Kosztowało mnie to niewiele, a wygląda pięknie :)
Sebioa

Re: Plakaty

Post autor: Sebioa »

Witam, jeśli chcesz fajne urządzić swój pokój, salon czy też kuchnię to polecam kupić na ścianę fototapetę, plakat bądź powiesić fajny obraz. jak dla mnie daje to bardzo dobrego uroku i wygląda przepięknie ściany nie są wtedy puste. Ostatnio znalazłem stronę https://www.pikselek.pl/plakaty mają tu bardzo duży wybór, bardzo dużo wzorów żeby pasowało do każdego pokoju. W szczególności polecał bym kupić fototapety na ścianę one jak dla mnie wyglądają najlepiej i dają szczególnego uroku pokojowi. Jeśli kupicie to na ścianę to uwierzcie mi że nie będziecie sobie już wyobrażali pokoju bez tego. Takie puste ściany wyglądają źle a taki obraz od razu daje odświeżenia dla waszego miejsca.
czekolad

Re: Plakaty

Post autor: czekolad »

Fajną sprawą jest, że zarówno plakat , obraz na płótnie czy też fototapetę można zrobić na wymiar i na indywidualne zamówienie.
Sprawia to, że nasza dekoracja jest unikatowa i niepowtarzalna.

przejście hdmi na usb
ODPOWIEDZ