projektowanie wnetrz

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 28
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:45

projektowanie wnetrz

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

planuje remont kuchni i lazienki, jednak nie wiem jak chcialbym aby wygladala.
Mozecie mi kogos polecic?
Awatar użytkownika
Olgaboryk
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:56

Re: projektowanie wnetrz

Post autor: Olgaboryk »

Hej,

ja moge polecic Ci Natalie Klim-Matuszewska (strona internetowa - natalia.design).
Mi projektowala cale mieszkanie i spisala sie na medal. Nawet nie myslalam, ze bedzie az takie ladne. Takze jak dla mnie wszystko ekstra!
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 186
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: projektowanie wnetrz

Post autor: mycha »

A tutaj https://www.abrys.net już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest to bowiem strona pracownik projektowej, która pomaga zaaranżować wnętrze tak, aby było ono dopasowane do konkretnych potrzeb. Architekt Agnieszka Wojciechowska ma nie tylko dużo doświadczenie w różnych realizacjach, ale też wiele naprawdę ciekawych pomysłów.
Awatar użytkownika
Jupiterm
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:47

Re: projektowanie wnetrz

Post autor: Jupiterm »

Zawsze samemu można też zaprojektować wnętrze i wykonać samodzielnie ich aranżacje. Nawet jeżeli ktoś nam zaprojektuje w jakimś stylu, o nich możesz tutaj na tym blogu więcej poczytać, to i tak musisz później ten projekt pomieszczenia dopasować pod siebie. Zmienić meble, dobrać płytki... bo nie uwierzę, że pan lub pani x ma dokładnie w 100% taki sam gust jak ty. To się nie zdarza. ;-)
Awatar użytkownika
miśka28
Posty: 24
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:34

Re: projektowanie wnetrz

Post autor: miśka28 »

JakubNowakowski pisze: ↑12 sty 2020, 17:47 Czesc,

planuje remont kuchni i lazienki, jednak nie wiem jak chcialbym aby wygladala.
Mozecie mi kogos polecic?
Witaj. Mogę ci polecić rewelacyjne Studio Boho https://www.bohostudio.pl/. Wykonali nam cudowny projekt wnętrz warszawa ma tyle architektów, ale ci z Boho są najlepsi. Słuchają przede wszystkim ciebie i nie wciskają na siłę rozwiązań, których nie chcesz. Całość prezentuje się rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
Gardenia
Posty: 25
Rejestracja: 26 wrz 2019, 7:32

Re: projektowanie wnetrz

Post autor: Gardenia »

Sama nie wiem czy bym sie zdecydowała na architekta wnętrz. Bo mam wrażenie, że większość projektantów, projektując komuś przestrzeń, w której ten ktoś ma potem zazwyczaj spędzić większość życia, kieruje się wyłącznie chęcią dorzucenia sobie kolejnych superduperwypasionych wizek do portfolio. Nie myślą o tym, że ten ktoś będzie to potem użytkował, sprzątał, będzie miał mnóstwo rzeczy które z braku miejsca wylądują na wierzchu... na palcach jednej ręki mogę policzyć projekty które uwzględniały to, że ktoś je potem będzie użytkował, większość sprawia wrażenie robionych dla zaspokojenia własnych ambicji i potrzeby dorzucenia do portfolio a nie potrzeb inwestora, i dotyczy to wszystkich bez wyjątków- w tym i malutkich kawalerek i domów czasem za „miliony monet” w których później nie da się mieszkać.

W sklepach można znaleźć bardzo ciekawe wyposazenie - meble i dekoracje. Świetne meble wypoczynkowe ma ten sklep https://birdmeble.pl/sofy/sofa-z-funkcja-spania-vigo
ODPOWIEDZ