Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 79
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:44

Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Mamy obecnie okres, gdzie wszyscy rozliczamy się z urzędem skarbowym.Przy tej okazji możemy przekazać swój 1% podatku na fundacje pomagające dzieciom .Jedną z takich fundacji jest Fundacja Pociecha która wspiera dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo.Wspiera świetlice środowiskowe – zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek, pomoc w nauce a także organizuje wyjazdy na kolonie i ferie zimowe.Moszem wspomóc tę fundację w pomocy dzieciom.
Awatar użytkownika
Lambertix
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:29

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: Lambertix »

Liczę na takie sprawdzone usługi. To jest bardzo przydatne.
Mów prawdę i czekaj spokojnie, aż wody między nami będą czyste.
Awatar użytkownika
liluna
Posty: 72
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: liluna »

To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.
Awatar użytkownika
crossjones
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:38

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: crossjones »

liluna pisze: ↑27 kwie 2019, 8:26 To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.
Także wspieram fundację Szlachetnego Gestu i aktywnie wspomagam promowanie fundacji. Skupiajmy się na zbiórce Ani, bo zaraz dobije 100%! <3
http://szlachetnygest.pl
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: Lubasia »

Podoba mi się taka akcja 1% przy okazji rozliczania się z fiskusem. W tym roku przekazałam go na rzecz właśnie Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . A żeby tego nie było zbyt mało, to co miesiąc pewną kwotę przekazuje na ich konto. Te chore dzieci mają dość swojego codziennego zmagania się z wielkim cierpieniem. Każdy powinien je wspierać.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: paskan »

A jak to jest jeżeli np. pracuję legalnie i w Polsce i w Niemczech to mogę z obydwu podatków oddać 1% na dzieci? Jak przychodzi zwrot podatku z niemiec to od razu myślę o tym żeby pomagać. Przecież 1% mnie nie zbawi, a jeżeli komuś może pomóc to dlaczego nie. Jeżeli mamy na forum osoby, które pracują za granicą i znają się na tym temacie to bardzo bym prosił o kontakt.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 57
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:59

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: kamilaskal »

Dzień dobry. Wiecie co należy zrobić żeby dostać zwrot podatku z Norwegii? Jestem pewien, że należy mi się zwrot podatku, tylko nie wiem jak się o to ubiegać. Przydałby się jakiś zastrzyk gotówki w nowym roku. Każda wskazówka się przyda.
Awatar użytkownika
newbie
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:31

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: newbie »

liluna pisze: ↑27 kwie 2019, 8:26 To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.
Myślę, że warto zakładać zbiórki internetowe na taki cel. Jest to tego wiele portali np. https://dotuje.pl/s/zbiorka-pieniedzy-na-prywatne-konto
ODPOWIEDZ