Styl glamur?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Tłok

Styl glamur?

Post autor: Tłok »

Dajcie proszę znać, czy podobają się Wam wnętrza urządzone właśnie w takim stylu glamur? Ja myślę o tym, żeby swoją łazienkę, albo może lepiej powiedzieć "pokój kąpielowy" zrobić w takim klimacie. Na pewno kupię płytki imitujące marmur bo te chodzą mi po głowie od dawna i pięknie wyglądają :)
tyśka

Re: Styl glamur?

Post autor: tyśka »

Nie przypadkiem ,,glamour"?
Sama mam salon inspirowany glamour i projektował mi go profesjonalny architekt, bo to bardzo trudny styl do samodzielnego zrobienia. Szczególnie jak się tak bardzo jak ja lubi bibeloty. Przez lata miałam taki ot klasyk, no ale jak zachorowałam na fotel i pufę Venice od Puszmana (cała kolekcja jest na stronie, w realu jeszcze lepiej wygląda :D https://puszman.com/ ) to coś trzeba bylo wykombinować, żeby pasowały do aranżacji :) Kolory czarny+śliwka+lustrzane dodatki. Sypialnia też trochę glamour, bo pikowane ściany, ale na razie nie kombinuję więcej. tak czy inaczej glamour mi się bardzo podoba, ale musi być dobrze zrobione, żeby nie wyszło tandetnie.
Płytki takie średnie, na ścianę i podłogi wybrałabym czarne, nieważne że by trzeba było ciągle sprzątać.
aguś0444

Re: Styl glamur?

Post autor: aguś0444 »

Jak już będziesz na etapie aranżacji wnętrz, warto jest zdecydować się na taki fotel kolorowy https://www.sfmeble.pl/c/fotele-kolorowe-do-salonu . Jak widać jest on bardzo modny, ale do tego także wygodny, więc zapewni Ci na pewno dużo relaksu. Coraz więcej osób takie propozycje wybiera.
ODPOWIEDZ