Albumy fotograficzne

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 31
Rejestracja: 11 sie 2019, 9:49

Albumy fotograficzne

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

Wiecie moze gdzie kupie ladne albumy na zdjecia? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 38
Rejestracja: 23 cze 2019, 0:19

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: Marysia_89 »

Hej,

Ja album tradycyjny kupilam ostatnio w sklepie albumyfoto.pl. Bardzo lubie trzymac zdjecia wywolane w albumach. Robia one jednak inny klimat niz przegladanie zdjec na komputerze czy telefonie :)
Awatar użytkownika
Myszka22
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:00

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: Myszka22 »

Ja bym poleciła po prostu allegro. Tam jest zawsze duży wybór. Ewentualnie często w okolicznych sklepach z upominkami/ kwiaciarniach, czy u fotografa po prostu, mają niecodzienne albumy. Ja kiedyś kupiłam u fotografa przepiękny album na panieński przyjaciółki, bo robiłyśmy z dziewczynami taki prezent ze wspomnieniami.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: malkolm »

w sklepach internetowych duzo tego jest
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: cukrowa »

Kiedyś modne było dawanie albumów ślubnych na wesele. My z mężem też dostaliśmy coś takiego, ale tak naprawdę jeszcze nie poukładaliśmy tam zdjęć, mimo że minęło może z 2,5 roku. Ogólnie to dobraliśmy sobie naprawdę ładny plener ślubny , ale zdecydowaliśmy się na złego fotografa i zdjęcia wyszły takie sobie. Bardzo tego żałujemy.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: mayczak »

Taki album kupisz bez najmniejszego problemu w sieci.
___
http://cholesterol24.pl/
Bogdan79

Re: Albumy fotograficzne

Post autor: Bogdan79 »

uważam, że dalej fajną opcją jako dodatek prezentu ślubnego jest wręczenie albumu ślubnego, szczególnie takiego z grawerowaną, personalizowaną okładką co czyni ten drewniany album czymś wyjątkowym :) Te albumy na zdjęcia są wspaniałym wehikułem czasu, pozwala szybko powrócić do tych pięknych chwil :) Osobiście najbardziej podobają mi się drewniane albumy na zdjęcia wklejane, w których nie ogranicza nas format zdjęć... dlatego można stworzyć piękną pamiątkę.
ODPOWIEDZ