budowa domu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Robertuś88

budowa domu

Post autor: Robertuś88 »

Cześć, chcesz zbudować dom? Warto rzucić okiem na http://betoniarniaczarnocin.pl/ Firma oferuje beton, bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Uważacie, że warto kupować taki towar od tego typu firm?
ładniewam

Re: budowa domu

Post autor: ładniewam »

Stosując szalunek papierowy , możemy wykonać pionowe konstrukcje z betonu. Doskonale nada się to do wykonania podpór lub kolumn przed domem. To prosta technika ale bardzo skuteczna, tuleje są bardzo wytrzymałe i pozwalają na szybkie wykonanie takich konstrukcji.
móranowski

Re: budowa domu

Post autor: móranowski »

Dla mnie najważniejsze w tym wszystkim było znalezienie odpowiedniego dostawcy betonu. Zdecydowanie wygrali Wojtal z Siennicy https://www.wojtal-uslugi.pl/oferta , jako betoniarnia. Jakość ich usług absolutnie sprostała moim wymogom na tym polu. Przede wszystkim do tematu podeszli niezwykle fachowo.
Łąątakiewczi

Re: budowa domu

Post autor: Łąątakiewczi »

Ja sobie powiem szczerze właśnie nie wyobrażam tego, aby mieszać produkty różnych producentów na jednym budynku, nigdy z tego nie wyjdzie nic dobrego, poza tym może nastąpić jakaś reakcja i właśnie wykonawca będzie miał problem. Lepiej stosować jeden system, jednego producenta, wtedy mamy pewność, że wszystko jest do siebie dopasowane
ikł

Re: budowa domu

Post autor: ikł »

No jeżeli chodzi o beton, to my kupiliśmy gotowy, rozrobiony produkt od producenta Wytwórni Betonu Karo https://www.karobeton.pl/uslugi/beton-polsuchy z Głoskowa (mazowieckie). Oni mają w swojej ofercie różne rodzaje betonu, usługi mają kompleksowe, w korzystnych cenach. Wszystko dowieźli nam na miejsce i wylali, gdzie trzeba. Opłaca się skorzystać z ich usług, firmę jak najbardziej polecam.
grzgorzewskimarek

Re: budowa domu

Post autor: grzgorzewskimarek »

Hej. Jak wiadomo mamy ciężkie covidowe czasy i wymieniając dach z eternitu na blachodachówkę, stwierdziłem, że zrobię to z pomocą braci, zamiast wynajmować firmę dekarską, aby odciążyć portfel. Tylko miałem jeden problem, bo od nikogo znajomego nie szło pożyczyć odpowiedniego rusztowania, a mam wysoką ceglaną kamienicę. Na szczęście znajomy podrzucił mi namiary do firmy oferującej rusztowania do kupna lub wypożyczenia. Ja akurat wypożyczyłem ramiaka od nich. Firma nazywa się NOVARENT https://www.novarent.pl/rusztowania-ramowe/ I muszę powiedzieć, że rusztowanie okazało się solidne, stabilne, nie było krzywe, a cena najmu była naprawdę fajna. Brałem je z fili w Szczecinie, ale z tego, co wiem, to jeszcze w Poznaniu można je dostać
ODPOWIEDZ