Czy można docieplać docieplanie domu?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Czy można docieplać docieplanie domu?

Post autor: Lubasia »

Zupełnie nie wiem, czy powinno się docieplać ocieplanie :) Nasz dom nie ma jeszcze takiej izolacji, więc nie mamy też takiego problemu. Natomiast jeśli chodzi o materiał to świetnie doradzą nam fachowcy https://stylbudwroc.pl/prace-dociepleniowe/ . Czy to będzie ocieplanie styropianem, czy też wełną mineralną, to się jeszcze okaże. W każdym razie chodzi o to, aby mniej płacić za ogrzewanie i sprawić abyśmy nie marzli zimą :)
jóhanshwarz26

Re: Czy można docieplać docieplanie domu?

Post autor: jóhanshwarz26 »

Zacznij izolować dach. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na szczelność dachu, dobrze zaizolowana konstrukcja zapewni niezawodną izolację dla całego domu. Ze wszystkimi szczegółami możesz zapoznać się na stronie firmy, z którą współpracowałem pół roku temu https://dipam.pl/ocieplenie-stropodachu ... iuretanowa. Prawdziwe profesjonaliści, polecam.

półki rtv szklane
robuś

Re: Czy można docieplać docieplanie domu?

Post autor: robuś »

Wiecie co, jak już jesteśmy w temacie termomodernizacji, to powiem wam, że mnie bardzo spodobały się propozycje, jakie oferuje ten producent https://www.knaufinsulation.pl/ Myślę, że wełna mineralna jest dużo lepszym rozwiązaniem, niż pianka czy inne specyfiki. A wy jakie macie zdanie w tym temacie?

pranie kołdry z wełny
ODPOWIEDZ