Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Robuś1973

Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług czyszczenia dachów, elewacji i kostki brukowej firmy http://mycie-czyszczenie.pl działajacej w Krakowie.
Czy ktoś korzystał już z ich usług tej firmy i co o nich sadzicie? Bo ja słyszałem że są bardzo solidni i profesjonalni!
opł

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: opł »

Nie, z tą firmą ci nie pomogę, bo my do czyszczenia rynien i elewacji zawsze zatrudniamy innych specjalistów - z firmy Warszawskie Podnośniki Koszowe https://unosimy.pl/oferta/uslugi-dodatkowe z Raszyna. Oni są bardzo dobrzy w tym, co robią. Usługi mają w atrakcyjnych cenach, opłaca się ich zatrudnić. Wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług, różnych, naprawdę, i za każdym razem spisywali się świetnie. Są rzetelni i kompetentni, polecam ich serdecznie.
Pioter

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Pioter »

Faktycznie są to niezwykle ważne czynności i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważną opcją jest to aby dokładnie wiedzieć skąd w takim przypadku wziąć podnośnik koszowy. Jeżeli ja takiej maszyny potrzebuję to wiem, że firma http://rent-expert.pl/ na pewno będzie je miała u siebie.
ODPOWIEDZ