Dobra reklama

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Dobra reklama

Post autor: arianna »

Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Awatar użytkownika
kermia
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:29

Re: Dobra reklama

Post autor: kermia »

Dobra reklama formy jest bardzo ważnych elementem w obecnych czasach, jednak równie ważny jest nieustanny rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego coraz więcej firm działających w różnych branżach decyduje się na odpowiednie oprogramowania. Takie rozwiązania obecnie można spotkać już nawet w gabinetach lekarskich. Chociażby ten https://medchart.pl/ daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Umawianie wizyt według kalendarza, przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, dzięki czemu coraz mniej ich wypada czy aktualna baza keków to tylko niektóre z nich.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 0:33

Re: Dobra reklama

Post autor: czarna »

Oprócz tradycyjnej reklamy zainwestowałabym w potykacz reklamowy oraz w dosyć dużą ściankę reklamową. Taki asortyment wraz z narzuconym spersonalizowanym nadrukiem można zamówić na https://www.retio.pl/. Dobrze jest najpierw przejrzeć co tam oferują, bo naprawdę jest tego wiele.
Awatar użytkownika
fanusia
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:58

Re: Dobra reklama

Post autor: fanusia »

Ciężko coś powiedzieć na ten temat nigdy z tego nie korzystając. Może inni wyrażą swoją opinię.
Skrzywdzeni ludzie zachowują się tak, jak się zachowują, bo nie wierzą, że na świecie istnieje dobro. Ponieważ sami nigdy go nie zaznali.
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 89
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Dobra reklama

Post autor: kenia »

Prowadząc swoją firmę rzeczywiście ważna jest reklama, która ma naprawdę różne formy. Jedną z nich zapewne będzie profesjonała fotografika. Wiele na ten temat dowiesz się ze strony https://grupataka.pl/oferta/multimedia/ . Po zapoznaniu się z potrzebami firmy doradzą najlepsze rozwiązania i podpowiedzą, w którym kierunku iść. Warto pamiętać, że zdjęcia czy wideo oczywiście te profesjonalnie wykonane mają naprawdę wielką moc. Przyciągają i ciekawią. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
Gaplie56
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:49

Re: Dobra reklama

Post autor: Gaplie56 »

Czy ta propozycja jest sprawdzona? Korzystał ktoś z tego?
Nie możesz iść przez życie, rozdając ciosy na prawo i lewo, bo któregoś dnia runie twój domek z kart.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 120
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: Dobra reklama

Post autor: alizacy »

kermia pisze: ↑25 mar 2019, 8:29 Dobra reklama formy jest bardzo ważnych elementem w obecnych czasach, jednak równie ważny jest nieustanny rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego coraz więcej firm działających w różnych branżach decyduje się na odpowiednie oprogramowania. Takie rozwiązania obecnie można spotkać już nawet w gabinetach lekarskich.
Co do branży medycznej... jeśli prowadzone są kampanie marketingowe to warto sobie kontrolować je za pomocą aplikacji Medidesk. Jest możliwość bezpośredniego połączenia z kanałami marketingowymi i dzięki niej zespół marketingowy może analizować przebieg kampanii oraz kontrolować ich koszt.
Awatar użytkownika
pulasek
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:56

Re: Dobra reklama

Post autor: pulasek »

Z reguły każda firma, która zajmuje się pozycjonowaniem stron, powinna wiedzieć jak dotrzeć do przyszłych klientów. Taką fachową pomoc i doradztwo otrzymałam w https://360-web.pl . Nie tylko od razu zrozumieli o co mi chodzi, to potrafili tak to wszystko połączyć aby miało ręce i nogi. Na prawdę wiedzą co robią. Jeśli do tego potrzebujesz jakiś dodatkowych funkcji lub widgetów to oni dla Ciebie je dodadzą tak by ładnie tworzyło to całość
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Dobra reklama

Post autor: Żona »

Moim zdaniem reklama tradycyjna nadal, obok reklamy internetowej, przynosi bardzo dobre efekty. Dlatego też my na bieżąco zamawiamy plakaty i ulotki dla naszej firmy na stronie https://superdrukowanie.pl/107-druk-cyfrowy. Taka forma reklamy sprawdza się u nas bardzo dobrze, z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientów ;)
Awatar użytkownika
anula
Posty: 233
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Dobra reklama

Post autor: anula »

Z reklamą można śmiało pokombinować, popróbować różnych rzeczy. Nie zawsze pierwsze co próbujecie musi być tym najlepszym rozwiazaniem. Ja u siebie postawiłam na różnego rodzaju reklamy, ale po czasie widzę, że najlepsze efekty dała mi reklama Ad Words. Jeśli interesuje was ten temat, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://pracabezszefa.pl/adwords-zaczni ... sie-google :) Mam nadzieję, że uda wam się dotrzeć do jak największej ilości klientów.
Awatar użytkownika
marfa
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:35

Re: Dobra reklama

Post autor: marfa »

Polecam gadżety reklamowe ze strony http://www.reklamowesmycze.pl/. Klienci uwielbiają takie prezenty. Jestem pewna, że będzie to dobrą reklamą Twojej firmy.
Awatar użytkownika
PatkaNowak
Posty: 21
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:04

Re: Dobra reklama

Post autor: PatkaNowak »

Myślę, że dobrą opcją jest skorzystanie z agencji brandingowej. Samemu ciężko wbić się w rynek i wypracować dobrą markę bez kreowania wizerunku. Necon to jedna z lepszych wrocławskich agencji, więc polecam spojrzeć na ich stronę (strona www).
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 89
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Dobra reklama

Post autor: kenia »

Dzięki. Ja realizuję właśnie projekty modeli w 3D. Chcę by w naszym biure architektonicznym były nasze realizacje pokazane w trójwymiarze. Na http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... towanie-3D czytałam o tym i zdecydowałam się na taką formę pokazania oferty naszej firmy. Nasza branża wymaga takiej formy przedstawienia usług. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2019, 18:36

Re: Dobra reklama

Post autor: Ulka »

Reklama musi być przede wszystkim skuteczna. Nie jest wyczynem zamówić ulotki, czy wizytówki w dobrej cenie, jeżeli niekoniecznie idą one w parze z profilem naszej działalności (nie wszystko można odpowiednio zareklamować w ten sposób). Przekonałam się, że świetną opcją na dotarcie do szerszego grona odbiorców (potencjalnych klientów) są targi branżowe. Na ogół co jakiś czas w naszej okolicy są organizowane takie, bądź podobne eventy, więc grzechem byłoby nie korzystać z takich możliwości. Zobaczcie na stronę Retio www.retio.pl, to właśnie u nich można nabyć profesjonalnie wykonane ścianki reklamowe, bądź nawet całe systemy wystawiennicze. Dzięki nim na pewno zyskacie w oczach przechodniów podczas takich targów i zrobicie sobie świetną reklamę.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 67
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:03

Re: Dobra reklama

Post autor: sofia11 »

Moim zdaniem każda forma reklamy jest skuteczna. trzeba tylko opracować odpowiedni plan marketingowy. Jeśli nie wiesz jak zabrać się za reklame swojej firmy zajrzyj na https://www.apbiznes.pl/ Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych artykułów m.in na temat marketingu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 79
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:44

Re: Dobra reklama

Post autor: kasiunia »

Dobra reklama to taka, która jest skuteczna, to raczej jasne. Nie wszyscy jednak przykładają należyta wagę to reklamy.Na początku działalności reklama bezwzględnie zaistnieć w firmie w postaci wizytówek i ulotek.Na początku musimy zakomunikować wszystkim ,że jesteśmy gotowi realizować określone zadania.Właśnie ulotki nadają sie do tego doskonale a wizytówki trzeba rozdawać komu się tylko da.Te i inne reklamowe gadżety zamówiliśmy w drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/ ,gdzie otrzymaliśmy dobre rabaty oraz darmową dostawę do firmy.pzdr
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Dobra reklama

Post autor: paskan »

Dobra reklama to pojecie względne i zależy od wielu czynników. Od branży, od konkurencji i wielu innych. W sumie tym, którzy interesują się tym tematem polecam bloga http://seopanda.pl/ dla mnie artykuły które tu czytałam okazały się bardzo ciekawe, a wiedza przydatna i mogłem ją wykorzystać do działań związanych ze swoją stroną. Przecież jak to się mówi... człowiek uczy się przez całe życie i zgadzam się z tym! :)
Awatar użytkownika
cynka
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:05

Re: Dobra reklama

Post autor: cynka »

Warto też pomyśleć o ulotkach, billboardach i gadżetach reklamowych. Możesz je zamówić m.in na https://www.diamond-druk.pl/ Diamond Druk to profesjonalna drukarnia internetowa z bardzo dobrymi cenami. Moim zdaniem lokalna reklama nadal jest bardzo skuteczna i warto się na niej skupić.
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Dobra reklama

Post autor: Hubert78 »

Uważam że ciekawym rozwiązaniem w kwesti reklamy jest pozyskanie bazy firm ktore mogą być naszymi potencjalnymi klientami. Z teoretycznego punktu widzenia powinno nam to ulatwic poszukiwanie klientów i sam sie nad tym zastanawiam, konkretniej nad tą ofertą https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-re ... -lodziarni. Co sądzicei o tym rozwiązaniu ?
Awatar użytkownika
basiabe
Posty: 14
Rejestracja: 11 wrz 2019, 23:28

Re: Dobra reklama

Post autor: basiabe »

Odpowiednia reklama to podstawa - zarówno czy to strona firmowa czy sklep online. Wszystko zależy jednak od tego na jakich klientach najbardziej nam zależy. Określenie celów, zbadanie konkurencji oraz rynku to podstawa na samym początku. Następnie można proponować jakieś rozwiązania oraz rozpocząć działania reklamowe. Osobiście uważam, że te wszystkie zadania należy zlecić profesjonalistom. Znam bardzo dobrą agencje reklamową, zerknij na ich ofertę Green Mountain Media, może warto się z nimi skontaktować i skorzystać. To firma prężnie działająca na rynku z doświadczeniem i zaangażowanymi pracownikami.
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Re: Dobra reklama

Post autor: faron »

Najważniejsze, żeby reklama była widoczna, ale też nienachalna. Także trzeba sobie przemyśleć wszystko, bo form promocji swojej firmy jest wiele. Chociażby tutaj https://www.tampogadzet.pl/c/kubki-kubki-plastikowe możecie zamówić kubki z logo firmy i inne gadżety reklamowe w bardzo dobrych cenach etc.
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 34
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:15

Re: Dobra reklama

Post autor: Iga »

Wejdź też koniecznie na stronę https://www.retio.pl. Retio to firma, która zajmuje się produkcją różnych systemów wystawienniczych. Zamówisz u nich różnego rodzaju rollupy czy banery i to na dodatek z darmową wysyłką na terenie całej Polski.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Dobra reklama

Post autor: dannika »

Banery, billboardy, plakaty czy ulotki w Lublinie w dobrej jakości wykonacie w https://oferpress.pl/ to świetna drukarnia, zawsze wszystko wykonują w dobrej jakości i nigdy nie czekam tam długo na realizację zamówienia. W ofercie mają druk wielkoformatowy, offsetowy, cyfrowy i rolowy, także jak widzicie działają kompleksowo.
Awatar użytkownika
Renatka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:47

Re: Dobra reklama

Post autor: Renatka »

Wypróbujcie portfele z nadrukiem np. w postaci logotypu firmy lub hasła reklamowego. Jesli portfel będzie dobrze wykonany, to klienci na pewno będą go chętnie używać na co dzień.

nielegalne wyścigi uliczne gra
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: Dobra reklama

Post autor: pitaja »

Warto odwiedzić tę witrynę wszystko o tym opisali: https://www.artykulysponsorowane.eu
Awatar użytkownika
lordinos
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:38

Re: Dobra reklama

Post autor: lordinos »

Dobra reklama to pojęcie względne jednak polecam zerknąć na ofertę agencji https://www.extraseo.pl/reklama-google- ... -biala.php od jakiegoś czasu inwestuję w reklamę google AdWords i muszę przyznać, że efekty są dla mnie satysfakcjonujące, a będzie tylko lepiej i lepiej.
Awatar użytkownika
jarred.orn
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra reklama

Post autor: jarred.orn »

Trzeba zadbać o odpowiednią formę reklamy, taką, która zwróci uwagę konsumentów.
Awatar użytkownika
Bestia
Posty: 108
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:07

Re: Dobra reklama

Post autor: Bestia »

Polecam przede wszystkim reklamę zewnętrzną od PRO-KOMP. Dzięki nim można przygotować reklamę, która zrobi wrażenie i przekona klientów.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:59

Re: Dobra reklama

Post autor: Karol221 »

Ja właśnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w kwestii reklamy jak artykuły sponsorowane. Czytałem trochę na ten temat i podobno na prawdę warto się na to zdecydować. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem warto?
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:28

Re: Dobra reklama

Post autor: Zośkaka »

Dobra reklama to taka, która jest przemyślana i skierowana do konkretnej grupy docelowej!
Awatar użytkownika
miromars
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2020, 7:51

Re: Dobra reklama

Post autor: miromars »

Właśnie zastanawiam się w jaki sposób reklamować swój sklep internetowy. Możecie mi coś podpowiedzieć?


____________________
tłumacz opole
Awatar użytkownika
Olgira
Posty: 58
Rejestracja: 16 lip 2019, 8:36

Re: Dobra reklama

Post autor: Olgira »

Głównie chyba internetowa, ale ja jestem też otwarta na wiele innych propozycji. Różnorodność w działaniach reklamowych też jest wskazana. Możecie zainteresować się tu firmą https://martis-consulting.pl i ich pomocą. Zajmują się kompleksowo marketingiem dla firm
Awatar użytkownika
Pradlo
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:27

Re: Dobra reklama

Post autor: Pradlo »

Wiadomo reklama jest bardzo ważna ostatnio agencja reklamowa pokazywałam
https://pradlo.pl/home/1037-koszula-noc ... zkach.html
na przykładzie różnych firm mocne i słabe strony powiem tak temat rzeka :D :D :D
Awatar użytkownika
cynka
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:05

Re: Dobra reklama

Post autor: cynka »

Ja cały czas uważam, ze reklama w internecie jest w dzisiejszych czasach najskuteczniejsza. Osobiście postawiłabym na pozycjonowanie i reklamę w Mediach Społecznościowych. Promowanie swojej firmy możesz zlecić tej agencji marketingowej - http://kreacjasukcesu.pl Posiada ona bardzo duże doswiadczenie i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów.
Awatar użytkownika
Maggie6
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2020, 11:04
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: Maggie6 »

Media społecznościowe dają niewielką szansę na zainteresowanie dodatkowego grona odbiorców i nie mają kompletnie wpływu na pozycjonowanie strony a jednak pochłaniają sporo czasu. Z mojego punktu widzenia, każdy klient się liczy, więc nawet jeśli nie wpływa to na pozycje, fajnie jak ktoś się zainteresuje i trafi do nas :)
A co myślicie o słodyczach reklamowych? Dalej są w cenie czy to już przeżytek?
https://www.pieknydom.shop/
Awatar użytkownika
Pradlo
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:27

Re: Dobra reklama

Post autor: Pradlo »

szukam informacj na temat dobrej agencji lub freelancera od pozycjonowania
interesuje mnie nauka w tym temacie
https://pradlo.pl/

czy ktoś coś może doradzić?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 109
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Dobra reklama

Post autor: kozi44 »

Własnie zastanawiam się nad tym jak zacząć reklamować swoją nową firmową stronę www. Myślałem nad tego typu https://www.mgroup.pl/oferta/pozycjonow ... ernetowych usługą pozycjonowania i chciałbym się was zapytać co o tym sądzicie? Waszym zdaniem warto jest się zdecydować właśnie na takie usługi?

miecz jednoręczny
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: mayczak »

Szczerze? Nie spodziewałam się, że wybór odpowiedniej agencji reklamowej jest taki trudny, no ale na szczęście tutaj zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie internetu. Udało mi się trafić na https://cluepr.pl/ i jest to agencja pr, która zajmuje się m.in. influencer marketingiem, bo nie ukrywam, że taka opcja najbardziej mnie zainteresowała.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2020, 11:46 przez mayczak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pradlo
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:27

Re: Dobra reklama

Post autor: Pradlo »

ja ostatnio rozważałam gdzie zacząć współpracę agencja czy osoba pracująca sama. Powiem szczerze że decyzja jest trudna i nada ją rozpatruje
https://pradlo.pl/3-dla-kobiety
a wy co o tym sądzicie i czym się kierujecie jezeli chodzi o wybór.
czekam na info.
Awatar użytkownika
alniria
Posty: 79
Rejestracja: 02 wrz 2020, 8:54

Re: Dobra reklama

Post autor: alniria »

Na pewno trzeba rozejrzeć się za porządną firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu reklamy. Ja od siebie mogę wam polecić firmę https://literypodswietlane3d.pl/ z Warszawy. Oni specjalizują się w druku wielkoformatowym i różnego rodzaju nośnikach reklamowych.
Awatar użytkownika
emmie.gorczany
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobra reklama

Post autor: emmie.gorczany »

Sprawdzona i dobra reklama na pewno wpłynie na zwiększenie rozpoznawalności marki.
Awatar użytkownika
midełka
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:02

Re: Dobra reklama

Post autor: midełka »

Żeby reklama była dobra i skuteczna to myślę, że najlepszą opcją będzie jeśli zlecimy kampanię agencji reklamowej http://divero.com.pl/ . Znam ich bardzo dobrze i jeszcze nie zdarzyło się, żeby mnie w czymś zawiedli. Każda kampania przez nich wykonana odnosiła spory sukces, do tego stopnia że musiałam zatrudnić nowe osoby do pracy.
Awatar użytkownika
basik
Posty: 90
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:33

Re: Dobra reklama

Post autor: basik »

Od siebie mogę polecić usługi tej agencji PR-owo marketingowej https://kreacjasukcesu.pl/ Działa ona na rynku od wielu lat i cieszy się bardzo dobra opinią wśród klientów. Myślę, że będziesz zadowolona z jej usług. Sama myślę o skorzystaniu z oferty. Mam mały salon kosmetyczny i chciałabym go wypromować.
Awatar użytkownika
groszek
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:03

Re: Dobra reklama

Post autor: groszek »

Dla mnie dobrą reklamę stworzyli ludzie od http://marketingnaforach.pl gdzie pod moje produkty stworzyli kampanię marketingu internetowego. Odpowiednio się dopasowali pod gusta klientów dzięki czemu bezproblemowo dotarli do grupy docelowej odbiorców.
kopeć

Re: Dobra reklama

Post autor: kopeć »

Dobra reklama to skuteczna reklama. Ja postawiłem na reklamę w sieci, bo uważam że taka obecnie jest najskuteczniejsza. Ponieważ zupełnie temat ten jest mi obcy to szukałem pomocy jakichś specjalistów w tej dziedzinie. Eksperta, na którego pomoc się zdecydowałem znalazłem na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-poznan/ . Pan Piotr mimo młodego wielu ma naprawdę ogromną wiedzę i doświadczenie a to rzecz najważniejsza.
krystiankuczyński2

Re: Dobra reklama

Post autor: krystiankuczyński2 »

Dobra reklama to skutecznie dobrana grafika reklamowa do naszej branży. W tej agencji spełnili moje oczekiwania https://veleo.pl/oferta/projekty-graficzne/. Mogę śmiało polecić usługi tej firmy. Tylko najwyższej jakości grafika przyciągnie uwagę użytkownika w internecie.
Wróżek

Re: Dobra reklama

Post autor: Wróżek »

Jeżeli chcecie zainwestować w porządną reklamę swojej firmy, to myślę, że najlepszym pomysłem będzie zgłoszenie się do https://onetrend.pl Mają oni ogromne doświadczenie w temacie marketingu internetowego, pozycjonowanie itd. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby ustalić pewne podstawowe schematy działania.
Łasica23

Re: Dobra reklama

Post autor: Łasica23 »

arianna pisze: ↑18 sty 2019, 14:20 Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Mega ważną sprawą jest to, aby załatwić dobrą reklamę. W internecie można się dobrze reklamowac, trzeba to robić jednak z głową. Sprawdźcie sobie np. https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/. Tam znajdziecie bardzo dobre informacje na temat strategii marketingowej.
Miśka

Re: Dobra reklama

Post autor: Miśka »

Myślę, że dobra reklama jak i marketing szeptany potrafią zdziałać cuda. Moja siostra, która jest deweloperem korzystała z usług https://www.iamfordeveloper.pl/ i była bardzo zadowolona. Efekt był taki, że zdobyła zainteresowanie wielu klientów. Cenowo też bardzo w porządku.
baśka

Re: Dobra reklama

Post autor: baśka »

Pozycjonowanie jest bardzo ważne, jeśli chcemy by nasza firma była dobrze rozpoznawalna w sieci. Ja od siebie mogę polecić https://scyla.pl/ , współpraca z nimi jest bardzo owocna. Doskonale zajęli się moją stroną internetową i dosyć szybko informacja o mojej firmie trafiła do potencjalnych klientów
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Dobra reklama

Post autor: mayczak »

A czy ktoś z Was zamawiał może taką stronę internetową w firmie https://studio-grafix.pl/ ? Słyszałam, że profesjonalnie wykonują oni projektowanie stron internetowych i że mają całkiem szerokie grono zadowolonych klientów. Kto z Was miał z nimi do czynienia?
MichałEs

Re: Dobra reklama

Post autor: MichałEs »

W takim razie jeśli szukacie naprawdę skutecznych działań marketingowych online i jednocześnie zależy Wam na rozwoju swojego biznesu oraz budowy wizerunku to dobrze postawić na sprawdzonych specjalistów z dużym doświadczeniem branży. My przez znajomych trafiliśmy na agencję DigitalHill głównie w zakresie pozycjonowania long tail https://digitalhill.pl/uslugi/pozycjonowanie-long-tail/ Efekty pozytywnie nas zaskakują, sprzedaż rośnie i do tego jesteśmy na coraz wyższej pozycji w najpopularniejszej przeglądarce online.
jakotako

Re: Dobra reklama

Post autor: jakotako »

strona internetowa to jedno, ale ważna jest również reklama zewnętrzna, dlatego polecam kasetony podświetlane, banery i tablice reklamowe. To tradycyjny sposób, ale równie skuteczny, wiele osób nie korzysta na co dzień z internetu i nie docierają do nich takie informacje i reklamy.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: Dobra reklama

Post autor: pitaja »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wedo.pl/darmowy-audyt-seo/
Adrian41

Re: Dobra reklama

Post autor: Adrian41 »

Na stronie https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... sie_oplaca znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat pozycjonowania stron internetowych. Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?
Sławomir

Re: Dobra reklama

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem pozycjonowania, to co powiecie na porady na stronie - https://vyruz.pl/2023/11/20/roznorodnos ... ewnetrznej ? W artykule dowiecie czym jest reklama zewnętrzna, jakie są jej formy i dlaczego warto się na nią zdecydować.
czesiaa

Re: Dobra reklama

Post autor: czesiaa »

Każda reklama na swój sposób jest dobra, ale musi być odpowiednio przemyślana, strategicznie itd. Ja przykładowo teraz planuję pójść w kierunku reklamy stacjonarnej. Dlatego w tym kierunku planuję się zgłosić do firmy https://antare.pl/uslugi/tabliczki-reklamowe , która ma ofercie różne korzystne opcje.
ODPOWIEDZ