dobra reklama

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
gość

dobra reklama

Post autor: gość »

Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Awatar użytkownika
groszek
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:03

Re: dobra reklama

Post autor: groszek »

Dobra reklama to z pewnością ta internetowa. Wcześniej próbowałam metod tzw. tradycyjnych ale kompletnie one nie zdały egzaminu. Dlatego za namową znajomego nawiązałam współpracę z agencją https://influeme.pl/ która to świetnie sobie radzi w kwestii marketingu internetowego. No i jestem zadowolona z ich działań.
Miśka

Re: dobra reklama

Post autor: Miśka »

Faktycznie dobra reklama dla naszej firmy jest czymś bardzo ważnym i muszę dodać, że ja właśnie rozważam także to aby rozpocząć współpracę w tym zakresie z freelancerem. Tym bardziej, że już nawet czytałam o tym na stronie https://odfreelancera.pl/5-zalet-wspolp ... elancerem/ gdzie ciekawie opisano to jakie są zalety takiej współpracy.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 103
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: dobra reklama

Post autor: piasia »

W mojej firmie niestety gorzej się ostatnio dzieje, mimo rozsądnych cen klienci częściej odchodzą do konkurencji. Myślę, że pora zainwestować w porządną reklamę w internecie. Długo nie mieliśmy nawet swojej strony, nie każdy wchodząc w google mógł nas odnaleźć. A to błąd, tak klienci szukają usług najczęściej teraz. Myślę, że taki marketing internetowy jak opisany na https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,re ... 58825.html przyniesie efekty w postaci nowych kontraktów, zwiększenia zainteresowania marką a do tego pomoże budować dobre imię firmy. Skoro chcemy działać w branży to musimy postawić w reklamę.
górka

Re: dobra reklama

Post autor: górka »

Dobra reklama to przede wszystkim bardzo dobrze przemyślana reklama. Dlatego też uważam, że nie ma to jak wizytówki. Bo jednak one stanowią bardzo dobrą formę reklamowania się. Więc szukałam jakiś informacji na temat wizytówek i znalazłam na tej stronie https://www.erainformatyki.pl/drukowani ... uslug.html bardzo ważne informacje na temat dobrze zrobionych wizytówek.
Kaśka

Re: dobra reklama

Post autor: Kaśka »

Trzeba dbać o wizerunek swojej firmy, ja bardzo lubię jeżeli wszystko jest jednej tematyki. Dlatego postanowiłam zaradzić się profesjonalistów. Z pomocą przyszli mi https://www.ostecx.com/. Trzeba pamiętać o tym jak wizerunek przyciąga klienta i czasem to jest w stanie bardziej przyciągnąć klientów niż cena.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 283
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: dobra reklama

Post autor: finka125 »

Niekiedy najprostsze rozwiązania w kwestiach reklamy są po prostu najlepsze i najwłaściwsze. Stąd też propozycja od https://grafihaft.pl/ na znakowanie odzieży haft logo Kraków to świetna propozycja, aby wyróżnić się i zostać zapamiętanym na targach czy w terenie. To ważne, aby zwracać uwagę na tego typu szczegóły, które pozwolą Ci na bycie widocznym.
ćma255

Re: dobra reklama

Post autor: ćma255 »

gość pisze: ↑30 maja 2021, 13:41 Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Jak dla mnie warto też sprawdzić https://mediatown.pl/jak-zrobic-ulotke-reklamowa/. Tam są bardzo fajne informacje dotyczące reklamy w formie ulotek. Według mnie warto zerknąć, tam są bardzo fajne informacje na temat tworzenia ich.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: dobra reklama

Post autor: mayczak »

To jedna z metod reklamowych, na pewno bardzo skuteczna, ale nie jedyna. Warto dywersyfikować narzędzia, by przyciągnąć różnego rodzaju klientów. Można także zainwestować we flagę reklamową lub windery , które można wykorzystać w różnoraki sposób. Śmiało skorzystajcie i zastanówcie się nad jakimś odpowiednim rozwiązaniem.
Izuś11

Re: dobra reklama

Post autor: Izuś11 »

Jeżeli chodzi o dobrą reklamę to musi być ona zrobiona na wielu płaszczyznach tak aby dotarła do jak największej liczby ludzi. Jeśli chodzi o ulotki czy banery i papeterię firmową to wykorzystaj drukarnię https://www.chroma.pl/pl Zrobią ci to najlepiej i najtaniej a dodatkowo masz zabezpieczenie w postaci ich zasady 5 x TAK.
tołpa

Re: dobra reklama

Post autor: tołpa »

Moim zdaniem dobra reklama to połowa sukcesu. Obecnie wszystko przenosi się do sieci więc reklama w sieci jest tą, która potrzebna każdej firmie jest najbardziej. Do jej prowadzenia potrzebna jest naprawdę spora wiedza i doświadczenie. Jeśli będą to nieprzemyślane działania to taka reklama nie przyniesie oczekiwanych efektów. Dlatego dla mnie najlepszym rozwiązaniem było poszukanie odpowiedniego fachowca w tym zakresie. Ten na którego się zdecydowałam to https://piotrpolok.pl/ .

hdmi switch 3 to 1
Damian33

Re: dobra reklama

Post autor: Damian33 »

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu na dobrą reklamę. Wszystko zależy od branży. U mnie w małym biznesie dobrze sprawdzają się gadzety reklamowe z https://sklep.5art.pl/ Jeśli ludzie dostaną coś gratis, to chętnie do mnie wracają. Dobre też są działania w internecie, bo teraz tam przeniosło sie wszystko
zenon.nowak456

Re: dobra reklama

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl
Przeglądając ostatnio internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę z szelakiej maści newsami może kogoś zainteresuje, mi bardzo się spodobała.

bhp leszno
ODPOWIEDZ