dobry grafik

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
nivilka
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:11

dobry grafik

Post autor: nivilka »

Macie namiary na kogoś takiego? Myślę nad https://www.labcreation.pl/ ponieważ brat mi polecił. Tanie usługi mają i ogromny wybór. Zastanowię się nad nimi, co myślicie?
Kolega nie przebacza, a tylko zapomina – kobieta wszystko przebacza, ale nigdy nie zapomina.
Awatar użytkownika
lordinos
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:38

Re: dobry grafik

Post autor: lordinos »

Póki co to ja sam się uczę nowych rzeczy jako grafik komputerowy jestem zapisany na kurs https://www.proedukacja.edu.pl/grafik-k ... ultimediow jak tylko się rozpocznie to sobie obiecałem, że dam z siebie wszystko. Bardzo, ale to bardzo chcę pracować w tym zawodzie w przyszłości.
Awatar użytkownika
ethelyn.dubuque
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 18:24
Lokalizacja: Katowice

Re: dobry grafik

Post autor: ethelyn.dubuque »

Zastanawiam się właśnie nad umieszczeniem zlecenia graficznego https://zleca.pl/zlecenia/uslugi-graficzne, aby szybko znaleźć dobrego wykonawcę. Wiele freelancerów w taki sposób poszukuje prac dodatkowych, jest to dla nich świetna okazja, a ja zyskuje szybką i fachową pomoc, za wcześniej ustaloną stawkę pieniężną.
Awatar użytkownika
rickey.cummerata
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2020, 9:58
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: dobry grafik

Post autor: rickey.cummerata »

Jeżeli planujemy karierę w zawodzie grafika komputerowego, dobrze jest obrać główną specjalizację, wokół której będzie się rozwijać swoje umiejętności https://kurierwysmaz.pl/pl/679_material ... zonty.html. Dobry grafik komputerowy to specjalista, którego wyróżnia świetne wyczucie koloru, kompozycji, wysokie poczucie estetyki oraz warsztat z zakresu obsługi programów graficznych.
Kolla
Posty: 160
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: dobry grafik

Post autor: Kolla »

Obecnie ciężko zlokalizować jakieś kursy stacjonarnie, raczej wszystko działa online. Jednak, aby dowiedzieć się, jak znaleźć takie szkolenia, można podpytać w ośrodkach szkoleniowych. Namiary na takie miejsca rozsiane po całej Polsce można znaleźć tutaj https://www.po-godzinach.pl/firmy/mazow ... 0-%20kursy. Świetna sprawa. Wystarczy spisać numer i zadzwonić.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: dobry grafik

Post autor: Żona »

A skoro już o grafice mowa, to czy wiecie, czym się różni grafika rastrowa od wektorowej? Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł, który wyjaśnia te różnice, na stronie internetowej https://advist.pl/grafika-wektorowa-rastrowa-roznice/. Polecam również i Wam się z nim w wolnej chwili zapoznać ;)

bletki czekoladowe
ODPOWIEDZ