Fundacja Szlachetny Gest

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:21

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: bubu »

Kilka dni temu, gdy wracałam z pracy usłyszałam w radiu,że organizowana będzie zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom przez Fundacje Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Muszę przyznać,że pierwszy raz usłyszałam o tej właśnie fundacji. Od razu weszłam na ich stronę i troszkę sobie poczytałam. Fundacja ta zajmuje się zbieraniem funduszy na leczenie dzieci ciężko chorych i poparzonych. /ja także chcę się włączyć do pomocy i wpłaciłam na ich konto pieniądze.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Lubasia »

bubu pisze: ↑05 lip 2019, 10:42 Kilka dni temu, gdy wracałam z pracy usłyszałam w radiu,że organizowana będzie zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom przez Fundacje Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Muszę przyznać,że pierwszy raz usłyszałam o tej właśnie fundacji. Od razu weszłam na ich stronę i troszkę sobie poczytałam. Fundacja ta zajmuje się zbieraniem funduszy na leczenie dzieci ciężko chorych i poparzonych. /ja także chcę się włączyć do pomocy i wpłaciłam na ich konto pieniądze.


Znam Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ bardzo dobrze i wspieram ich działania. Fantastycznie, że jest coraz wiedzę akcji przez nich organizowanych. Przynajmniej jest większa szansa, że zostaną zebrane fundusze na leczenie chorych dzieciaczków.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Żona »

Moim zdaniem całkiem dobrym sposobem na to, żeby komuś pomóc jest również zbiórka pieniędzy przez internet. Można ją utworzyć na przykład za pośrednictwem takiego serwisu jak Dotuje.pl. Może ktoś z Was miał już z tym do czynienia i chciałby podzielić się wrażeniami?
Dorka

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Dorka »

Jak lubicie pomagać to na pewno zainteresuje was Fundacja dla chorych dzieci :) mozna im pomóc na rozne sposoby i warto! w ogóle uwazam ze mozna miec duzo satysfkacji z pomagania innym
ODPOWIEDZ