Fundacje pomagające dzieciom

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Aneks
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:03

Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: Aneks »

Jest wiele różnych instytucji użytku publicznego, które robią wiele pożytecznych rzeczy. Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ wspiera finansowo osoby pokrzywdzone przez los. Są to bardzo chore dzieci albo takie, które straciły swoich rodziców, a także całe rodziny tych niewinnych maluchów. To bardzo ważne inicjatywy społeczne, które ratują ludziom życie.

hdmi to spdif
Awatar użytkownika
liluna
Posty: 72
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: liluna »

Każde dziecko, czy ubogie, czy też chore zasługuje na lepszy los. Stararm się jak najczęściej wspierać różne instytucje, a ostatnio przekazałam pewną kwotę Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Maluchy zasługują na to, by wrócić do domu i chodzić do przedszkola czy też szkoły. Mam nadzieję, że się wkrótce spełnią ich pragnienia związane ze zdrowiem.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: Lubasia »

Nic tak bardzo mnie nie porusza, jak cierpienie małych niewinnych szkrabów, dlatego jak najczęściej staram się finansowo wspierać Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . W pracy już prawie wszystkich zachęciłam do brania udziału w różnych akcjach. Cieszę się, że grono wolontariuszy i darczyńców wciąż się powiększa.
Awatar użytkownika
janlipa
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:17

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: janlipa »

Wiem, że tutaj też mocno pomagają https://juniora.pl/ . Serwis jest poświęcony pomocom terapeutycznym do ćwiczeń z dziećmi autystycznymi.
Kolla
Posty: 160
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: Fundacje pomagające dzieciom

Post autor: Kolla »

Po perturbacjach z ciężką wadą serca naszego synka i późniejszym przeszczepie byliśmy kompletnie wytrąceni z równowagi. Towarzyszył nam ciągły strach i napięcie. Do zdrowia doprowadziła nas rodzinna rehabilitacja w instytucie http://www.instytutrecognition.pl/. Otrzymaliśmy profesjonalną pomoc psychologiczną. Nauczono nas jak bezstresowo radzić sobie w tej trudnej sytuacji.
ODPOWIEDZ