Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Raczek
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:42

Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: Raczek »

Przyznam , że mikołajkowo już się trochę wypłukałam z pieniędzy
a tu jeszcze Wigilia, więc dobrze byłoby coś zaoszczędzić...
Na razie na oku mam gazetki promocyjne z apki ding.pl i sobie je śledzę w poszukiwaniu okazji cenowych,

ale bardzo chętnie skorzystam też z waszych podpowiedzi jeśli macie sprawdzone takie różne miejsca,
gdzie rabaty uczciwe, duże przeceny albo po prostu fajne rzeczy w nieprzegiętych cenach,
takie pod kątem Bożego Narodzenia, prezentów itd.

Ktoś, coś?
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 106
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: piasia »

Znam takie sytuacje gdzie okazuje się, że do wypłaty daleko a w portfelu powoli robi się pusto. Ale na szczęście można trochę przemyśleć zakupy i zaoszczędzić. Szczególnie na jedzeniu. Też pewnie tak macie nie raz, że idziecie po dwa produkty a wychodzicie z cała siatką. I takich sytuacji trzeba unikać. Mój sposób to chodzenie z listą, kupowanie tylko tego co zapisałam. Sprawdzać warto wcześniej promocje w gazetkach, na Lewiatan gazetka sama najczęściej zaglądam bo to jest zdecydowanie najlepszy market spożywczy i tak wiele można ich spotkać w kazdym mieście. Ponad 3 tys sklepów już mają jak czytałam też na stronie. A można kupować u nich szybko no wszystko mają poukładane, świeże produkty i do tego te zachęcające promocje.
Awatar użytkownika
kermia
Posty: 66
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:29

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: kermia »

Ja kupuję bardzo dużo rzeczy w internecie, o tak jest mi wygodniej. Najczęściej w godzinach otwarcia sklepów stacjonarnych jestem w pracy a po niej już nie mam siły i ochoty przeciskać się między sklepowymi półkami. A tak zamawiam dokładnie wtedy kiedy mi pasuje i mam towar z dostawą pod wskazany adres. Produktem , który zamawiałam w ostatnim czasie była pasta polerska ze strony https://autonablask.pl/kategoria-produk ... polerskie/. Z tego co widziałam mają naprawdę spory asortyment rzeczy do pielęgnacji i czyszczenia samochodu.
Awatar użytkownika
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 02 wrz 2019, 12:35

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: bratek »

Często kupuje w internecie. Moim ulubionym sklepem jest https://www.taniaksiazka.pl/male-kobiet ... 28513.html mają duży wybór ale i atrakcyjne ceny u nich nigdy nie przepłacam. A przyznam się że bardzo lubię czytać książki bo odstresują mnie w moim wolnym czasie.
Awatar użytkownika
babelkowa
Posty: 83
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:07

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: babelkowa »

zalezy co chce kupic :) roznie, przewaznie to sprawdzam sobie zawsze online jak to cenowo wyglada i porownuje, ostatnio na przyklad udalo mi sie wyhaczyc fajnego robota sprzatajacego na karchercenter-ocean.pl w dobrej cenie, bez wahania zamowilam, wysylka juz na drugi dzien, wszystko ladnie sprawnie :) tak jak lubie
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji na zakupy?

Post autor: mili898 »

Najczęściej to chyba online i dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakupy w internetowych sklepach. Wcale się nie dziwię jak jest taki wybór. Na przykład na https://butymodne.pl/sztyblety-meskie-c257112.html to męskie, damskie buty, dla dzieci też bez problemu można coś wybrać. Ceny są zdecydowanie korzystniejsze, a do tego za wysyłkę nie ponosi się dodatkowych kosztów. Super takie zakupy.

opady deszczu małopolska
ODPOWIEDZ