Gotowy projekt domu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Gotowy projekt domu

Post autor: arianna »

gotowe projekty domów to bardzo dobre rozwiązanie. Sama szukam teraz ciekawego projektu domu i akurat tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/ udało mi się znaleźć wiele gotowych projektów domów,które wręcz zachwycają. Jakie projekty wam się podobają?
Awatar użytkownika
amelka
Posty: 51
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:15

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: amelka »

Własny dom to spełnienie marzeń! My obecnie mieszkamy w bloku, ale niedawno kupiliśmy działkę. Mamy też już upatrzony projekt domu na https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-szyszka_dr-s.php i chyba go zamówimy. Chcielibyśmy z meżem rozpocząć budowę na wiosne.
Awatar użytkownika
koneczka
Posty: 200
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:51

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: koneczka »

My z mężem myślimy o projekcie domu z Projekty z Wizją. Wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziemy tam coś dla siebie. Marzy nam się duży, nowoczesny dom z dużą ilością okien, aby w pomieszczeniu było jasno. Czy ktoś z was korzystał może z tego biura projektowego? Chętnie poznam wasze opinie przed zakupem.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 231
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: anula »

A czemu nie sprawdzicie jeszcze projekty gotowe oferowane przez firmę https://wybieramprojekt.pl/inspiracje/ ? Ja też jestem na etapie poszukiwań dla siebie projektu domu i tam najbardziej mnie zachwyciły propozycje. Ich domy są naprawdę niepowtarzalne.
Awatar użytkownika
liluna
Posty: 72
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: liluna »

Oczywiście pomysłów na podejście do wyboru projektów domów jest cała masa. Mi najbardziej spodobały się gotowe projekty domów na tej stronie https://www.archido.pl/ mają również w swojej ofercie, projekty garażów, można negocjować ceny, więc uważam że warto. Większość osób decyduje się na gotowy projekt domu. Zlecanie wykonania projektu indywidualnego dla większości z nas mija się z celem.

rotex odzież
ODPOWIEDZ