Jak wybrać materac? Na co patrzeć?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Śmigiełko

Jak wybrać materac? Na co patrzeć?

Post autor: Śmigiełko »

Jak wybrać materac? Na co patrzeć?
Zastanawiam się, bo w sumie nie miałem jeszcze okazji robić takiego zakupu, a jak w sklepie zobaczyłem ilość materaców i jeszcze rodzaje od metra, to zdębiałem.
Czy np. materace wysokoelastyczne mogą być dobrym wyborem, jak naprawdę nie wiem czy wybrać twardy, miękki, spręzynowy czy piankę?
Takie jak tu https://vegehome.pl/239-wysokoelastyczne ?

doradzicie?
pólka

Re: Jak wybrać materac? Na co patrzeć?

Post autor: pólka »

Ogólnie to ja mam wrażenie, że to wszystko to jakieś żarty są. Nie możecie szukać samodzielnie? Tym bardziej że strony dobrych marek są widoczne jako pierwsze w Google. Okej, może warto tu http://hilding.pl/produkt/materace-late ... ing-melody zajrzeć? To materac lateksowy bardzo dobrej jakości. Idealny dla puszystych.
Miłosz

Re: Jak wybrać materac? Na co patrzeć?

Post autor: Miłosz »

Zakup materaca to inwestycja, która ma duży wpływ na jakość naszego wypoczynku i snu. Kiedy wybierałem materac do mojej sypialni postanowiłem skorzystać z oferty profesjonalnego sklepu https://materacnawymiar.pl. Mają tam duży wybór wygodnych materacy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.
BernadettaŚ

Re: Jak wybrać materac? Na co patrzeć?

Post autor: BernadettaŚ »

Ja mam taki z oferty https://selene.pl/produkty/materace/mat ... 00,2,17366 . Nie doścć,że bardzo wygodny bo z pianki termoelastycznej i doskonale dopasowuje się do ciała, to dodatkowo zdejmowany pokrowiec. Można go prać w temperaturze 60 stopni, co pomaga w walce z roztoczami. Jak dla mnie bardzo dobry produkt.
ODPOWIEDZ