Jak zadbać o bezpieczeństwo

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Kornel93
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2021, 10:10

Jak zadbać o bezpieczeństwo

Post autor: Kornel93 »

Do tej pory nie zastawiałem się nad tym, żeby założyć alarm w moim domu. Wiecie jak to jest, każdemu może się wydawać, że mieszka w bezpiecznej okolicy, a różne rzeczy się słyszy, więc lepiej chyba raczej dmuchać na zimne, prawda? Ja planuję założyć u nas monitoring. Muszę się tylko dowiedzieć jaka firma ochroniarska jest polecana w naszej okolicy. Chyba, że możecie polecić jakąś z okolic Warszawy?
fórtak

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo

Post autor: fórtak »

Zalecam zacząć od zadbania o stosowne systemy alarmowe. Mi w tym pomogli https://stekopsystems.pl/produkty/ wraz ze swoją ofertą. Produkty i usługi oferowane przez te firmę faktycznie robią wrażenie. W końcu to oni zapewnili nam wysokiej klasy urządzenia i systemy ochrony. Dzięki stosownej aplikacji otrzymuję powiadomienie odnośnie bezpieczeństwa moich bliskich, jak i obiektu. A przecież o to chodzi! Nigdy nie ma co żałować na bezpieczeństwo, szczególnie tak świeże i nowoczesne.
Jacek

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo

Post autor: Jacek »

Ja własnie sie buduje i poszukuje dobrej firmy, ktora dobierze i zamontuje mi odpowiednie systemy. Alarmy, monitoring, czujniki - interesuje mnie wlasciwie wszystko. Ktos cos?
Robert Mos

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo

Post autor: Robert Mos »

A Juwentus znasz? Zajmują się ochroną mienia, jak i osób. W ofercie mają monitoringi, alarmy, wszelkiego rodzaju detektory. No właściwie wszystko, czego potrzebujesz. Ja współpracuję z nimi od kilku lat, w domu montowali nam nawet czujnik tlenku węgla https://juwentus.pl/pl/dom-i-rodzina/alarm-tlenku-wegla, bo już kiedyś mieliśmy przeboje z ulatniającym się gazem z piecyka. Dlatego teraz dmuchamy na zimne.
ODPOWIEDZ