Kamień na skalniak

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
przybyslawa81
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 11:29

Kamień na skalniak

Post autor: przybyslawa81 »

Co możecie mi powiedzieć na temat firmy piaskowce.com? Chciałabym stworzyć skalniak w ogrodzie z użyciem tych kamieni, więc szukam opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
Żywisława94
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:06

Re: Kamień na skalniak

Post autor: Żywisława94 »

Elewacja mojego domu jest wykonana z użyciem piaskowca od tej firmy. Moim zdaniem wygląda to świetnie, a same kamienie są porządne i w naprawdę dobrej cenie. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
aokon
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamień na skalniak

Post autor: aokon »

Na samym początku dowiedz się jakie chcesz rośliny. Dopiero później dopasuj odpowiednie podłoże.
Awatar użytkownika
mariusz35
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2020, 12:16

Re: Kamień na skalniak

Post autor: mariusz35 »

Olbrzymi wybór farb i wykończeń ścian zewnętrznych pozwala na pomalowanie i ozdobienie elewacji w dowolny, wybrany sposób. Naturalnie nowoczesne produkty na ogół mają już w sobie środkie które zapobiegają powstawaniu porostów i glonów na ścianie, jednak pomimo to i tak zachodzi potrzeba okresowych konserwacji. Co jakiś czas należy przeprowadzać czyszczenie fasady aby przedłużyć jej żywotność i czas jaki będzie w dobrym stanie, dzięki czemu zaoszczędzimy sobie do wykonania prac remontowych i ewentualnych, niezbędnych kosztów jakie by się wiązały z tego typu pracami. Jeżeli nie mamy możliwości wykonać tego samodzielnie to naturalnie warto skorzystać z pomocy firmy świadczącej takie usługi.
Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 196
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: Kamień na skalniak

Post autor: elfik12 »

Do swojego ogrodu szukałam czegoś oryginalnego co by było odpowiednie na obramowania. Szukałam, aż znalazłam elementy skarpowe RIO z Jońca https://www.joniec.pl/oferta/mury-oporowe,40.html . Bloczki są w kształcie trapezu z łupanym licem, dzięki czemu można tworzyć nie tylko proste, ale na przykład kołowe linie. O wiele ładniej teraz.
ODPOWIEDZ