konstrukcja dachu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Nielubieludzi
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

konstrukcja dachu

Post autor: Nielubieludzi »

A co z konstrukcją dachową ? Bo ja osobiście rozważam wiązary w technologii płytek kolczastych, które produkuje firma WPW Invest > http://wpwinvest.pl/technologia/zalety-technologii
. Firma ta dysponuje dźwigiem kołowym, który wykorzystywany jest do montażu dachu tego typu. Przyjeżdża on na budowę wraz z konstrukcją, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba zapewnienia dodatkowego, specjalistycznego sprzętu w tym celu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Re: konstrukcja dachu

Post autor: arianna »

Zdecydowanie się z Toba zgadzam bo konstrukcja dachowa jest niezwykle ważna. Najlepiej jest wybrac do tego konkretnych specjalistów, moim zdaniem są to https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych. Wykonaja dla Ciebie konkretny projekt i zajmą się też dokładnym wykonaniem. Powinnaś byc zadowolona
Awatar użytkownika
abba
Posty: 45
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:12

Re: konstrukcja dachu

Post autor: abba »

No ja też mogę powiedzieć, że MG Dachy to fachowcy, ale i to, że za darmo dowiozą gotowe prefabrykaty w miejsce budowy. Poczytaj sobie o tym https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ . No i jako jedyni mają darmową wycenę konstrukcji. Nikt inny tego nie oferuje.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: konstrukcja dachu

Post autor: dannika »

szukam dobrych dekarzy z okolic Łodzi
Larś

Re: konstrukcja dachu

Post autor: Larś »

U nas projektem oraz montażem dachu z prefabrykatów zajęła się firma Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ (przyjmują zlecenia z całej Polski). Polecił nam ją znajomy, któremu wcześniej wykonała dach i jesteśmy zadowoleni. Bardzo porządna firma, z doświadczeniem, solidnymi pracownikami, którzy chętnie służą pomocą i wszystko dobrze tłumaczą. Prace wykonali terminowo i wszystko zgodnie z umową.
kubił

Re: konstrukcja dachu

Post autor: kubił »

Konstrukcja dachu jest bardzo ważna, sam wiem jak wygląda budowa dachu. Korzystałem z usług https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ i powiem Wam, że profesjonalne podejście do klienta jest dużym atutem tej firmy. Cena nie jest duża, a efekt jest zadziwiający. Polecam Wam wszystkim, którzy zastanawiają się nad dachem.
Obęs

Re: konstrukcja dachu

Post autor: Obęs »

Natomiast szukając skutecznej hydroizolacji dla fundamentów i dachów to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Icopal i dokładnie chodzi mi tutaj o Papy w Technologii Szybki Profil® SBS. Jednocześnie licząc na Imienne Gwarancje Jakości Icopal do 45 lat.
Doroń

Re: konstrukcja dachu

Post autor: Doroń »

Bardzo dobrze, ze poprzednik poruszył temat hydroizolacji o której nie powinniście zapominać ponieważ jednak kluczowa jest jakość wykonania, bezpieczeństwo i jednocześnie wieloletnia gwarancja. Mam nadzieję, ze i u Wasz Icopal się sprawdzi bo rzeczywiście na tle standardów wykonania trudno mieć tutaj jakiekolwiek zastrzeżenia.
ODPOWIEDZ