Mała architektura w ogrodzie

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Simbą

Mała architektura w ogrodzie

Post autor: Simbą »

Chciałam się z wami podzielić namiarami na firmę, która zajmowała się właśnie taką małą architekturą w ogrodzie - miejsce do wypoczynku, fontanna, urokliwy zakątek do relaksu wśród kwitnących krzewów. Ogród jak marzenie pomogli mi stworzyć https://araneo.com.pl/services/mala-architektura I naprawdę polecam - mają głowę pełną kreatywnych pomysłów, a przy tym doskonale wsłuchują się w oczekiwania klienta. Przestrzeń w ogrodzie w ich wykonaniu to prawdziwa sztuka.
inkaś

Re: Mała architektura w ogrodzie

Post autor: inkaś »

Jeśli chodzi o małą architekturę to polecam Ogrodolandię, mają fantastyczny wybór mebli, donic, budowli ogrodowych - od wyboru do koloru! Mozna urządzić dowolną przestrzeń w sposób kompletny. Znajdziecie ich sklep tutaj https://ogrodolandia.pl/ .
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: Mała architektura w ogrodzie

Post autor: zośka »

Z małej architektury to mój ogród zdobią gazony i palisady łupane z firmy Joniec. Te pierwsze to jako donice mogą służyć do różnych roślin, a palisady mam na obrzeżach. Dużo ładniej, takiej wyrazistości nabrał mój ogród.
aliś93900

Re: Mała architektura w ogrodzie

Post autor: aliś93900 »

No moim zdaniem nie ma innej opcji, niż kontakt z https://www.jumatsc.pl/kontakt/ aby zainteresować się małą architekturą. Jak najbardziej jest ona wykorzystywana w strukturach miejskich i chyba tutaj ma najlepsze zastosowanie. Koniecznie musicie się rozejrzeć i wszystko sprawdzić.
Gabryśś

Re: Mała architektura w ogrodzie

Post autor: Gabryśś »

W naszym ogrodzie mamy na razie jedynie trawę. Powoli rozrysowujemy sobie na kartce rabaty, ścieżki i oczko wodne. Na tarasie postawimy donice cementowe, które żona już zamówiła w sklepie https://limestore.pl/252-donice. Myślę, że od aranżacji tarasu będzie nam najłatwiej zacząć.
Hubuś78

Re: Mała architektura w ogrodzie

Post autor: Hubuś78 »

Dokładnie taki asortyment, czyli ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, słupki czy stelaże oraz ich części oferuje firma https://www.lawkaogrodowa.pl/stelaze . Osobiście zamawiałem u nich ławki oraz kosze na śmieci do firmy. Chcemy też wymienić stojaki na rowery i również skorzystamy z ich oferty.
ODPOWIEDZ