Malowanie proszkowe Śląsk

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Teodor1975
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 21:12

Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Teodor1975 »

Polecicie mi jakieś sprawdzone firmy ze Śląska oferujące usługi malowania proszkowego? Szukam kogoś, kto zna się na rzeczy i nie robi nic na "odwal się" ;)
Awatar użytkownika
Faris-74
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 20:35

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Faris-74 »

W takim razie polecam skontaktować się z firmą Robart. W kwestii malowania proszkowego są bezkonkurencyjni. Wiem, bo mam porównanie z innymi firmami. Malowanie dokładne, fachowe, bez zacieków ;)
Awatar użytkownika
basik
Posty: 90
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:33

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: basik »

Ja sama maluję swoje mieszkanie. Bardzo lubię remonty. Właśnie planuję remont na wrzesień :) Myślę o zakupie farb zmywalnych - https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Ranki ... zmywalnych Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie przy małych dzieciach, które mają zapędy do malowania ścian kredkami.
Awatar użytkownika
Akrobatka
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2020, 13:33

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Akrobatka »

Ze Śląska to nie wiem, ale mój mąż ostatnio pod Warszawą korzystał z lakierni http://vi-kolor.pl/oferta/ miał kilka elementów do pomalowania w ogrodzie i taki zachwycony wrócił. Z resztą za każdym razem jak jesteśmy na działce to odwiedzającym nas znajomym się chwali. W sumie nie wyszło nam to drogo i faktycznie super pomalowane. Dokładnie, bez żadnych zacieków, kolor taki, jak chcieliśmy. Do tego metal odporny jest teraz na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne.
Tomuś

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Tomuś »

Wiecie co, sądzę, że zamiast samodzielnie pomalować płot warto zgłosić się do firmy, która zajmuje się malowaniem proszkowym. Przede wszystkim dlatego, że malowanie proszkowe jest bardzo dokładne i nie ma przy nim zacieków. Zerknijcie np. na ofertę firmy https://gelp.pl - tu możecie pomalować dowolne elementy. Płot taki będzie nie tylko ładnie wygladał, ale także będzie dobrze zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: milena »

Jeśli szukasz kogoś do większego zlecenia, to warto rozejrzeć się także w innych regionach. Są firmy jak ta https://colorex.pl/ , które działają kompleksowo. I oprócz samego malowania proszkowego mogą Ci pomóc z tematami logistycznymi. A Colorex ma ogromne doświadczenie w temacie. Dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznymi i zasobami ludzkimi.
Kikoś

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Kikoś »

Właśnie przy malowaniu różnegor rodzju elementów stalowych zdecydowanie trzeba brać pod uwagę koniecznosć zastosowania elementów maskujących, np. z silikonu, plastiku, tworzywa sztucznego. Takie wyposażenie warto zamówić w firmie Lapena, na pewno będzie bardzo dobre dopasowane i skuteczne. Zerknijcie sobie na http://www.lapena.pl/
Board23

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Board23 »

W kwestii lakierowania proszkowego można zwrócić sobie uwagę na propozycje firmy https://pro-kolor.pl/ . Firma swoje usługi oferuje już od dłuższego czasu. Lakierowanie proszkowe jest obecnie bardzo często przez klientów wybieranie, bo to odpowiednia metoda pokrywania metali. I bardzo precyzyjna.
ODPOWIEDZ