namiot magazynowy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 110
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

namiot magazynowy

Post autor: Domanaa »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Re: namiot magazynowy

Post autor: ArkadiuSz »

Jak już zabierasz się za budowę magazynu to również pamiętaj o wyborze odpowiedniego sprzętu czyli wózkach widłowych i innych podnośnikach. Jest to spora inwestycja także trzeba podejść do tego z głową wybierając najlepsze firmy, które nie tylko nam je sprzedadzą w dobrej cenie, ale również odpowiednio doradzą, zapewnią serwis i części zamienne oraz w razie potrzeby wynajmą nam dodatkowy sprzęt. To właśnie oferuje firma Lemarpol, która na rynku jest od ponad dwudziestu lat i sprawdzą się świetnie jak widać, stale powiększając zakres działań.
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 91
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Re: namiot magazynowy

Post autor: Plandobrymam »

Zgodzę się z poprzednikiem. Wózki widłowe będą także obowiązkowym zakupem do magazynu. Wybieraj sprawdzone firmy, wózki widłowe będą codziennie bardzo często eksploatowane. Tu myślę, że oferta od Gizo https://gizo.pl/ powinna Cię zainteresować. W tym miejscu można zarówno kupić nowy sprzęt, jak i wynająć wózki widłowe na ile będziecie chcieli. Mają oni sporo oddziałów, więc też nie ma żadnego problemu z serwisowaniem maszyn, także gwarantują naprawy na miejscu ich pracy. Warto znać takie firmy prowadząc swój magazyn.
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 51
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

Re: namiot magazynowy

Post autor: paluszek »

Nie wiem jaka jest stabilność takiego namiotu? Widziałeś już taką konstrukcję na żywo?

---
http://www.zawodynarciarskie.com.pl/
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: namiot magazynowy

Post autor: małaaa »

A nie lepiej postawić coś bardziej efektywnego? No i przede wszystkim mocniejszego? Wiecie firma Pol-Met https://pol-met.com/offers/konstrukcje-stalowe specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu konstrukcji stalowych. Możecie z nimi przedyskutować ten temat. Według mnie ta opcja jest bardziej korzystna.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: namiot magazynowy

Post autor: pitaja »

Warto zajrzeć na tę strone aby dowiedzieć się więcej o tym temacie: https://www.protabim.pl
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: namiot magazynowy

Post autor: Żona »

Jeśli posiadacie własne hale magazynowe, to na pewno macie je również odpowiednio wyposażone w różne sprzęty. Moim zdaniem nieodzowne są w takich miejscach wózki widłowe spalinowe. Z tego, co czytałam ostatnio na stronie internetowej https://optimumbhp.pl/blog/wozki-widlow ... -nie-tylko, takie wózki mogą być wykorzystywane również wewnątrz pomieszczeń dzięki użyciu specjalnych filtrów. Umożliwiają one szybki i bezproblemowy transport ciężkich materiałów.
ODPOWIEDZ