Nauka - sposoby?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Nauka - sposoby?

Post autor: finka125 »

Ludzki mózg wymaga nieustannych powtórek materiałów, aby wszystko zapamiętać. Tutaj kluczowa jest regularność i działanie zgodnie z pewnymi oczekiwaniami. Jeśli więc chcesz zachęcić swoje dziecko do nauki, pokaż mu https://www.dlaucznia.pl/ czyli idealne miejsce do powtórek i zdobywania wiedzy pod konkretne potrzeby. Nauka na sprawdzian czy klasówkę nie będzie już trudnością, a stanie się przyjemnością!
Awatar użytkownika
ostrosin
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: ostrosin »

Gdy byłam młodsza to kompletnie nie umiałam się uczyć...
Awatar użytkownika
Koala_22r
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2020, 16:02

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: Koala_22r »

Jeśli ma się dobrych nauczycieli w szkole czy wykładowców na uczelni to już połowa sukcesu, bo większość wiedzy wyniesiemy z zajęć. Ja studiuję mba. Warszawa ma taką szkołę https://studia-mba.pl i powiem Wam, że wszystko samo mi do głowy wchodzi. Czasem coś poczytam dla utrwalenia, ale zdecydowanie wystarcza mi to, co mam na zajęciach.
Awatar użytkownika
okondusty
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2020, 9:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: okondusty »

Nauka jest bardzo ważna i warto w nią inwestować.
aburbars66

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: aburbars66 »

Jest wiele sposobów na naukę. Każdy musi znaleźć swój


_____________________
parking Balice
kaśia15

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: kaśia15 »

Mój syn ma sprawdzone sposoby do nauki , woli sobie codziennie ćwiczyć w domu co było na zajęciach niż później denerwować się przed klasówką . Zamówiłam mu przed rozpoczęciem roku szkolnego takie ćwiczenia do pracy w domu. Znalazłam takie w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .
Awatar użytkownika
newbie
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:31

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: newbie »

Koala_22r pisze: ↑21 wrz 2020, 17:18 Jeśli ma się dobrych nauczycieli w szkole czy wykładowców na uczelni to już połowa sukcesu, bo większość wiedzy wyniesiemy z zajęć. Ja studiuję mba. Warszawa ma taką szkołę studia-mba. i powiem Wam, że wszystko samo mi do głowy wchodzi. Czasem coś poczytam dla utrwalenia, ale zdecydowanie wystarcza mi to, co mam na zajęciach.
Studia MBA nie są dla każdego. Trzeba mieć często doświadczenia na kierowniczym stanowisku, aby zapisać się na takie studia. O wiele łatwiej dostępne są studia podyplomowe np. controlling i finanse przedsiębiorstw https://podyplomowe.vizja.pl/controllin ... ebiorstwie
Maryśśka

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: Maryśśka »

Nie można wszystkich namawiać na studia. Każdy musi samodzielnie zdecydować co jest dla niego najlepsze. Przecież opcji jest wiele. Mnie od zawsze interesowała praca socjalna kraków ma bardzo dobrą uczelnię prywatną Ignatianum https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/k ... sztalcenia. Niedługo zaczyna się rekrutacja. Od 14 czerwca można składać dokumenty.

pożar w toporzysku
Bóbr

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: Bóbr »

Zapewne każdy z nas zna wybuch w Czarnobylu, ale czy ktoś z was zagłębił się w ten temat trochę bardziej? Okazuje się, że ofiar nie było wcale tak dużo, jakby można było przypuszczać. Jak widać czarnobyl - skutki miał spore, ale nie zapominajmy, że wiele osób musiało zostać wysiedlonych, co z pewnością nie było dla nich łatwym doświadczeniem.
pólcia

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: pólcia »

no pewnie, ze nie każdy musi studiować. sporo zalezy od tego co chcemy robić w przyszłości. ja wiem, ze chce pracować w szpitalu jako pielęgniarka więc nie oszukujmy się, nie ma innej metody by do tego dojść bez studiów :) ja już nawet zrobiłam pierwszy krok i złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Świetne miejsce! doświadczeni wykładowcy, niewysokie czesne, wysoki poziom nauki.
dułcia

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: dułcia »

Uczyć można się nawet samodzielnie w domu. Ja na przykład niedawno zaczęłam kurs angielskiego od speakingo. Tutaj można poczytać o tym jak on dokładniej wygląda - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/. Moim zdaniem ekstra opcja, naprawdę :)
męcia

Re: Nauka - sposoby?

Post autor: męcia »

@pólcia a wiesz, ze MUM jakiś czas temu zmieniło nazwę i teraz działają jako Warszawska Akademia Medyczna ? Czytałam też gdzieś, ze są uważani za pierwszą ( w kraju!) niepubliczną uczelnię medyczną akademicką. Jakby nie patrzeć to spore wyróżnienie dla tle wszystkich tego typu uczelni.
ODPOWIEDZ