Nauka

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Nauka

Post autor: finka125 »

Poradźcie mi proszę jakie macie metody nauki dla dziecka ortografii ?
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Nauka

Post autor: Żona »

A jakie macie sposoby na naukę języka obcego? Czy lepiej zapisać się na korepetycje, uczyć się samemu, a może lepiej zapisać się na profesjonalny kurs taki o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:28

Re: Nauka

Post autor: dorszek »

Ostatnio mój syn dostał gorszą ocenę z ortografii, dlatego postanowiłem poświęcić kilka wolnych wieczorów i poćwiczyć z nim dyktanda, które znalazłem w bardzo fajnej aplikacji dyktanda.online. Wystarczyło kilka rozwiązanych dyktand, aby umiejętności ortograficzne mojego dziecka uległy znacznej poprawie.
Awatar użytkownika
deanna23
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2020, 20:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Nauka

Post autor: deanna23 »

Ja kupiłam specjalne gry dla swojego syna.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Nauka

Post autor: milena »

Korepetycje to świetny pomysł. Zwłaszcza jeśli chodzi o naukę języków obcych. Tu na przykład https://encjo.pl/ dostępne są korepetycje z angielskiego w Bochni. Pod okiem profesjonalnych nauczycieli łatwo jest uzupełnić wiedzę i nadrobić wszystkie braki.
aluś

Re: Nauka

Post autor: aluś »

W dzisiejszych czasach uczeń musi poświęcić czas na naukę w domu ponieważ nie są udzielane korepetycję . Moja córka za parę miesięcy zdaje maturę i wcale nie czuje się pewna swojej wiedzy . Dlatego zamówiłam dla niej podręcznik " Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom rozszerzony Outlet " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021 . Materiał ten pomaga uporządkować wiedzę teoretyczną i umożliwia zapoznanie się ze sposobami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
ODPOWIEDZ