notariusz

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

notariusz

Post autor: vovin »

z Łodzi gzie dobrego notariusza znajdę?
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: notariusz

Post autor: Hubert78 »

Witam, zalezy mi na znalezieniu dobrego notariusza. Chciałabym,aby notariusz pomógł mi doprowadzić sprawę związaną z mieszkaniem mojej mamy. Co myślicie o tej kancelarii notarialnej http://notariuszgdynia.pl/ Co sądzicie?
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: notariusz

Post autor: freddy »

Znalezienie porządnej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.notariusze-raciborz.pl/ Jest to sprawdzona kancelaria notarialna z Raciborza z usług, której sam korzystałem.
Awatar użytkownika
menidera
Posty: 124
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: notariusz

Post autor: menidera »

Znalezienie porządnej kancelarii notarialnej, na której można polegać jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam skontaktować się z http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc notarialną.
Awatar użytkownika
lordinos
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:38

Re: notariusz

Post autor: lordinos »

Dobrym notariuszem z Katowic jest notariusz http://www.kancelarianotarialnatychy.pl/#dojazd tu daje od razu namiary jak dojechać. Prowadził dla mnie dwie sprawy m.in sprawę podziału majątku i wszystko wyszło tak jak oczekiwałem czyli na moją korzyść. W pełni profesjonalnie i wcale nie drogo :)
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: notariusz

Post autor: soltar »

Znalezienie porządnej i zaufanej kancelarii notarialnej jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Częstochowy to polecam wam zgłosić się do http://www.notariuszwiniarska.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: notariusz

Post autor: malkolm »

Z własnego doświadczenia mogę doradzić usługi notariusz Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Solidna profesjonalna notariusz, z dobrym podejściem do klienta i niewygórowaną taksą.
Awatar użytkownika
schuyler.macejkovic
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2020, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: notariusz

Post autor: schuyler.macejkovic »

Nie zawsze osoba bezpośrednio zainteresowana może stawić się w kancelarii notarialnej w celu dokonania określonych czynności prawnych. W sytuacji, gdy jest to niemożliwe z różnych powodów, najlepszym rozwiązaniem okazuje się wcześniejsze udzielenie pełnomocnictwa. Pełnomocnictwo notarialne można uzyskać szybko i bez żadnych komplikacji.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: notariusz

Post autor: freddy »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną, u której będziemy załatwiać nasze sprawy. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam wybrać się do https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ Tam zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą.
Awatar użytkownika
renfri
Posty: 81
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:58

Re: notariusz

Post autor: renfri »

W Nysie najlepsza kancelaria notarialna to https://notariusznysa.pl/ Wiele razy z ich usług korzystaliśmy. Mega profesjonalizm, fajna obsługa klienta, dobra taksa - także po całości nam odpowiadają. Zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
alniria
Posty: 79
Rejestracja: 02 wrz 2020, 8:54

Re: notariusz

Post autor: alniria »

Kontakt do sprawdzonej i zaufanej kancelarii notarialnej jest ważny. Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi to polecam wam skontaktować się z http://www.notariuszwlodzi.com.pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że podchodzą bardzo profesjonalnie do każdej sprawy.
Awatar użytkownika
menidera
Posty: 124
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: notariusz

Post autor: menidera »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną znajdującą się na terenie Szczecina to polecam wam zapoznać się z ofertą https://notariuszszczecin.com.pl/ Sama od dawna korzystam z ich usług i zawsze spotykam się tam z obsługą na najwyższym poziomie.
Gość

Re: notariusz

Post autor: Gość »

My jakiś czas temu korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej w Nysie https://notariusznysa.pl/ Notariusz Jolanta Klauzińska to bardzo solidny specjalista, wszystko poszło szybko i sprawnie, spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, także jesteśmy zadowoleni z usług.
męvar

Re: notariusz

Post autor: męvar »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną z usług, której będziemy korzystać. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa łódzkiego to polecam wam zgłosić się do http://www.jeziorscy.com.pl/ Tam pracują specjaliści, na których można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: notariusz

Post autor: dannika »

Z Kobyłki zarówno przy kupnie jak i sprzedaży mieszkania sprawdziła nam się kancelaria notarialna Dagmary Gwiazdy https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/ Możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm, miłą atmosferę i niewygórowaną taksę. Zdecydowanie to kancelaria notarialna warta uwagi.
hętarn

Re: notariusz

Post autor: hętarn »

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Krakowa, które rozglądają się za sprawdzoną kancelaria notarialną polecam zgłosić się do http://www.notariuszkarczewska.pl/ Tam na pewno spotkacie się z obsługą notarialną na najwyższym poziomie. Warto się z nimi skontaktować.
ótrys

Re: notariusz

Post autor: ótrys »

Też jakiś czas temu rozglądałem się odpowiednią kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi https://www.kancelariaslupsk.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w okolicach Słupska to polecam wam się do nich zgłosić.

beninca to go wv programming
kębirs

Re: notariusz

Post autor: kębirs »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną, na której można w pełni polegać. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach to polecam wam zgłosić się do https://notariusz-danecka.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą notarialną.
Jeżowski

Re: notariusz

Post autor: Jeżowski »

U nas jakiś czas temu doskonale sprawdziła kancelaria notarialna Sławomira Puczyłowskiego w Otwocku http://notariuszpuczylowski.pl/ Sprzedawaliśmy i kupowaliśmy mieszkanie, także dwa razy odwiedzaliśmy notariusza. Obie wizyty u notariusza przebiegły sprawnie i profesjonalnie, w miłej atmosferze, zdecydowanie mogę wam tę kancelarię doradzić.
miśka

Re: notariusz

Post autor: miśka »

Warto wiedzieć kiedy wizyta u notariusza jest konieczna, a kiedy nie. Wiadomo, że umowa w formie aktu notarialnego to zawsze spory koszt. Czasem jednak jest ona konieczna. Tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Warto się z nim zapoznać. Dowiecie się bowiem w jakich sytuacjach warto udać się do notariusza, a kiedy nie jest to konieczne.
haliś

Re: notariusz

Post autor: haliś »

Nie z każą umową trzeba iść do notariusza. Jeśli macie dylemat czy daną umowę należy zawrzeć w formie aktu notarialnego czy też nie, to warto sobie tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na ten temat, które mogą się przydać. Wiadomo przecież, że taka wizyta w kancelarii sporo kosztuje.
dómtart

Re: notariusz

Post autor: dómtart »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią notarialną. Jeżeli mieszkacie na terenie Gliwic lub okolic to polecam wam zgłosić się do https://www.notariuszcebulski.pl/ Tam możecie liczyć na profesjonalną obsługę notarialną.

projektowanie pokoju dziecięcego
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: notariusz

Post autor: Adi3883 »

Potrzebowałem wystawienia aktu notarialnego w związku z przekazaniem darowizny. Sprawnie obsłużono mnie w biurze notarialnym https://notariusze-raciborz.pl/kontakt/. Niezwykle uprzejme Panie podchodzą do petenta indywidualnie i poświęcają tyle czasu, ile potrzeba. Można zadawać pytania i z pewnością żadne z nich nie pozostanie bez odpowiedzi.
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: notariusz

Post autor: finka125 »

Kwestie notarialne najlepiej rozwiązywać ze spokojem, ale przede wszystkim korzystają z pomocy doświadczonych osób, ceniących sobie jakość, a także wiedzę. korzystają z usług https://piatekchemycz.pl/ możesz uzyskać pewność co do podjętych decyzji, a także mieć świadomość najlepiej podjętej decyzji. Zachęcam do zajrzenia na ich stronę i zapoznania się z ich propozycjami.
ąśs

Re: notariusz

Post autor: ąśs »

Cześć, nawiązując do tematu interesuje mnie opcja odstąpienia od umowy. Przeczytałam artykuł tu https://tozalezy.com/odstapienie-od-umo ... osci-wzor/ jednak wiem, że bez porady specjalisty się nie obędzie. Czy ktoś zna jakiegoś prawnika w Warszawie?
ODPOWIEDZ