Ogród zimowy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Baśka

Ogród zimowy

Post autor: Baśka »

Czy macie ogród zimowy? Ja zawsze chciałam mieć i teraz się zastanawiam, czy jest to dobry pomysł, bo wiadomo, to wiąże się z kosztami, których nikt ponosić nie chce. Czy macie, czy rośliny wam tam dobrze rosną? Oglądałam sobie na google różne ogrody zimowe: https://www.google.com/search?q=ogr%C3% ... 02&bih=722 i dalej nie wiem
dorń

Re: Ogród zimowy

Post autor: dorń »

Mamy coś w stylu ogrodu zimowego, chociaż bardziej służy to nam za przeszklona werandę, niemniej super sprawa. To taka dobudówka, której konstrukcję mamy z firmy Marxus Jermak i Wspólnicy https://www.marxus.pl/produkty/kategori ... randa.html z Tarnowa. To system Veranda, który sprawdza nam się doskonale, ten ogród zimowy jest niesamowity, nie jest w nim zbyt gorąco, dzięki temu systemowi. Mamy w nim rośliny, ale nie jakoś bardzo dużo, do tego posiadamy stoliki i fotele, to nasze ulubione miejsce do wypoczynku.
mórarz

Re: Ogród zimowy

Post autor: mórarz »

Także i my możemy się pochwalić eleganckim i zadbanym ogrodem zimowym. Zrealizowany przez https://mesal.pl/blog/category/ogrody-zimowe/ okazał się doskonałym dodatkiem do ogrodu, jak i domu. To jeden z tych punktów w domu, gdzie także gościmy przybyszów!
Awatar użytkownika
kalafior
Posty: 140
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:27

Re: Ogród zimowy

Post autor: kalafior »

Jeśli chcecie mieć ogród z marzeń to w tym celu warto nawiązać współpracę z Ogrody Concolor Park . Ich projekt dla mojego ogrodu okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo ładnie wygląda i w sumie cena projektu nie była duża, więc warto spróbować. Wiec dla mnie jak najbardziej warto.

busy mrągowo olsztyn
oleś

Re: Ogród zimowy

Post autor: oleś »

Największą zaleta ogrodu zimowego jest możliwość korzystania z dodatkowej, wypełnionej zielenią przestrzeni przez cały rok. Aby jednak zapewniał komfort, musi być wykonany w odpowiednio ciepłych systemach. Bardzo dobrze sprawdzają się energooszczędne systemy Schuco, które mają wąskie profile i sprawdzone rozwiązania uszczelnienia. Jedną z dobrych firm specjalizujących się w takich konstrukcjach jest np. firma CB Aluminium z Krakowa: https://www.cbaluminium.com.pl/pl/#offer Mają duże doświadczenie i chętnie doradzają, więc warto się z nimi skontaktować, gdyby ktoś planował taką inwestycję.
ODPOWIEDZ