Otaczający nas świat

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Otaczający nas świat

Post autor: arianna »

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób zmienia sie otaczający nas świat ? Co nowego odkrywają i jakie ma to wpływ na nasze funkcjonowanie ? Bo ja ostatnio trafiłam na takie artykuły http://www.modanaeko.pl/niusy/pole-torsyjne/ , które w bardzo fajny sposób wporowadzają nas w to co dzieje sie w naszym otoczeniu.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:52

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Jagoda »

Ja ost czytałam o efekcie cieplarnianym. Że pod oceanami są złoża gazów i one zaczną się gotować i parować i to będzie początek końca takiej Ziemi, jaką znamy... Przerażające, tym bardziej że najbogatsi nie zrezygnują z zarobku na rzecz ekologii...
Awatar użytkownika
Ollla_J
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:33

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Ollla_J »

Sami sobie tak życie układamy i niszczymy naszą planetę nierozsądnym pędem do zarabiania pieniędzy. Niszczymy rośliny, zwierzęta, coraz zachłanniej budujemy, wwwiercamy się w ziemię ... nic dziwnego że natura odpłaca nam sowicie za wszystkie krzywdy...
Awatar użytkownika
Sisi333
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:29

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Sisi333 »

Wszystko będzie dobrze :D
Awatar użytkownika
ZabaZielona
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:40

Re: Otaczający nas świat

Post autor: ZabaZielona »

Ollla_J pisze: ↑10 sty 2019, 16:28 Sami sobie tak życie układamy i niszczymy naszą planetę nierozsądnym pędem do zarabiania pieniędzy. Niszczymy rośliny, zwierzęta, coraz zachłanniej budujemy, wwwiercamy się w ziemię ... nic dziwnego że natura odpłaca nam sowicie za wszystkie krzywdy...
Zgadzam się z Tobą w pełni! Niestety organizowany przez nasz kraj szczyt klimatyczny jest tego najlepszym przykładem. Dopóki nie zaczniemy korzystać z odnawialnych źródeł energii, to nic się nie poprawi :(
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:53

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Misiek »

Ble ble ble, pogadają, pogadają, a dalej najwięksi i najbogatsi będą truć, a na małych zrzucać obowiązek dbania o środowisko. Ludzie segregują śmieci, a tamci posyłają tony śmieci, palą opony i inne tego typu historie.
Awatar użytkownika
Żabka
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2019, 9:26

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Żabka »

Niektórzy myślą- jak będę działać samemu to nic nie zdziałam. Ale ja myślę, że jak działam, to zawsze to przynosi jakieś efekty. Dlatego segreguję śmieci, dbam o zdrowie i o przestrzeń publiczną. Uświadomiłam sobie to, czytając kiedyś artykuły w https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/ jakie ważne jest to, żeby myśleć globalnie. Nie jesteśmy sami a po nas będą inni- wszyscy tak samo chcemy świata bez chorób, śmieci i zanieczyszczeń.

nasiona marihuany warszawa
Awatar użytkownika
Golonka
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:35

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Golonka »

Żabka pisze: ↑25 sty 2019, 9:44 Niektórzy myślą- jak będę działać samemu to nic nie zdziałam. Ale ja myślę, że jak działam, to zawsze to przynosi jakieś efekty. Dlatego segreguję śmieci, dbam o zdrowie i o przestrzeń publiczną. Uświadomiłam sobie to, czytając kiedyś artykuły w https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/ jakie ważne jest to, żeby myśleć globalnie. Nie jesteśmy sami a po nas będą inni- wszyscy tak samo chcemy świata bez chorób, śmieci i zanieczyszczeń.
Piękne słowa :)
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Otaczający nas świat

Post autor: dannika »

Ekologia to bardzo ważna sprawa, ja staram się zyć w ekologiczny sposób. Nie używam słomek ani plastikowych torebek, staram się kupować jak najmniej rzeczy w plastikowych opakowaniach, używam wielorazowych płatków bawełnianych i ekologicznych kosmetyków (teraz jest ich dobry wybór) no moja chemia domowa to w dużej mierze ocet, soda i kwasek cytrynowy. Sporo kupuje w lumpeksach.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Otaczający nas świat

Post autor: paskan »

Korzystam z tego co oferuje nam świat najlepiej jak mogę i staram się by każda chwila była przepełniona radością.
Ostatnio zapisałam dzieci do szkoły pływania https://www.posejdon-plywanie.pl/szkola ... ejdon.html i odkąd widzę u nich wiele radości gdy wracają z basenu sama mam teraz ochotę zapisać się na jakieś lekcje pływania po prostu dla dobrej zabawy i dla poprawienia swojej formy. Jak to jest u Was plywacie? Lubicie chodzic na basen?
Awatar użytkownika
Elrond
Posty: 17
Rejestracja: 01 paź 2019, 12:28

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Elrond »

Mam koleżankę, była w Meksyku 2 lata, opowiadała, jak pewien koncer obok wioski zabierał całą wodę pitną z regionu, a biedni ludzie nie mieli bieżącej wody, ani pitnej. Pranie robili w słonej wodzie. Informacje z pierwszej ręki są najlepszym źródłem wiadomości, nie są przefiltrowane przez żadne media :)
Awatar użytkownika
praktyk89
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:58

Re: Otaczający nas świat

Post autor: praktyk89 »

Otaczający nas świat to często słowa i zdania, dzięki słownikowi online https://synonim.com.pl/ , poznamy znaczenie wielu różnych często nowych dla nas słów. Bogactwo słownictwa jest jak najbardziej polecane, dzięki temu człowiek się rozwija, korzystając w razie potrzeby regularnie z takich słowników, można bardzo rozbudować własną bazę słownictwa.
Opinię

Re: Otaczający nas świat

Post autor: Opinię »

Niewiem, ale więcej szczegółów znalazłem na https://poznajmyopinie.pl/ na którym to publikowane są aktualne opinie i recenzje. Możliwe, że tam można odnaleźć dość interesujące szczegóły w tym temacie na forum. Nie jestem do końca ekspertem więc może ktoś coś więcej napisze na ten temat.
ODPOWIEDZ