Piaskowiec na elewację

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
nora1968
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 17:31

Piaskowiec na elewację

Post autor: nora1968 »

Czy ktoś z was ma wykonaną elewację domu z użyciem naturalnego piaskowca? Takiego, jaki jest wydobywany w zakładzie kamieniarskim Pawlik. Jak sądzicie, dobrze to wygląda? Mam dylemat, czy decydować się na zakup tego kamienia.
Awatar użytkownika
Wrocisława-98
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:59

Re: Piaskowiec na elewację

Post autor: Wrocisława-98 »

To świetny sposób na eleganckie i ponadczasowe wykończenie domu. W zakładzie Pawlik zamawiałam kamień elewacyjny rustykalny, bo tak bardzo mi się spodobał, że nie mogłam przejść obojętnie. Jakość i cena na 5+.
Awatar użytkownika
mariusz35
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2020, 12:16

Re: Piaskowiec na elewację

Post autor: mariusz35 »

Jeśli mamy swój dom / mieszkanie to jeśli zadbamy już o jego wnętrze to może pojawić się kwestia tego jak to wygląda na zewnątrz. Jeżeli prace remontowe związane ze ścianami zewnętrznymi były wykonywane w niezbyt odległej przeszłości to i tak może zaistnieć potrzeba wykonania prac na zewnątrz, ze względu na upływ czasu i związane z nim pojawiające się zabrudzenia ze spalin czy kominów. W takiej sytuacji konieczne wydaje się czyszczenie elewacji, które jeśli wykonane poprawnie może przedłużyć żywotność powłoki ścian zewnętrznych. Zapewni świetne doznania estetyczne i wizualne.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Piaskowiec na elewację

Post autor: mayczak »

Na elewację szczególnie warto wybrać piaskowiec dobry jakościowo. Jest on przecież narażony na działanie różnych warunków atmosferycznych. Na stronie: http://piasmar.com/ znajdziesz producenta tak dobrych piaskowców, które na pewno wiele przetrwają i są do tego w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
renfri
Posty: 81
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:58

Re: Piaskowiec na elewację

Post autor: renfri »

Piaskowiec będzie w porządku na elewację, pod warunkiem że będzie dobrze zabezpieczony przed wilgocią i ścieraniem. Mogę wam podpowiedzieć, gdzie my kupiliśmy ładny piaskowiec na elewację i nie przepłaciliśmy - Grupa EGA https://ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/piaskowce/ Działają w różnych miejscach w kraju, także sprawdźcie sobie konkrety na podanej stronie internetowej.
ODPOWIEDZ