Pomysł na aranżację balkonu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Maneśka

Pomysł na aranżację balkonu

Post autor: Maneśka »

Kupiliśmy nowe mieszkanie i po wykończeniu wnętrza przyszedł czas zabrać się za balkon. Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi gdzie szukać pomysłów i jednocześnie ciekawych aranżacji żeby jednak skorzystać. Dużą powierzchnią nie dysponujemy więc będzie ciężko ale chcielibyśmy przynajmniej zmieścić stolik i dwa krzesła. Pomożecie? Z góry dziękuję za informacje, sama na pewno się też swoimi spostrzeżeniami podzielę :)
DominikaLiś

Re: Pomysł na aranżację balkonu

Post autor: DominikaLiś »

Ludzie mają multum pomysłów i sama korzystałam z wielu wskazówek m .in wykonując meble z palet na taras. Do tego można zrobić świetne stojaki, znaleźć nieduże stoliki kawowe które powinny się na niewielkiej przestrzeni zmieścić itd. Ogólnie tutaj polecam szukać inspiracji w sieci, na przykład dobrym przykładem jest artykuł https://wnetrza-ze-smakiem.pl/pomysly-n ... go-balkonu gdzie dowiecie się co i jak. Zobaczycie jak można to naprawdę ciekawie zaaranżować, trzymam kciuki za efekty!

jaka luneta do wiatrówki
Wiśka2221

Re: Pomysł na aranżację balkonu

Post autor: Wiśka2221 »

DominikaLiś pisze: ↑26 paź 2021, 12:11 Ludzie mają multum pomysłów i sama korzystałam z wielu wskazówek m .in wykonując meble z palet na taras. Do tego można zrobić świetne stojaki, znaleźć nieduże stoliki kawowe które powinny się na niewielkiej przestrzeni zmieścić itd. Ogólnie tutaj polecam szukać inspiracji w sieci, na przykład dobrym przykładem jest artykuł https://wnetrza-ze-smakiem.pl/pomysly-n ... go-balkonu gdzie dowiecie się co i jak. Zobaczycie jak można to naprawdę ciekawie zaaranżować, trzymam kciuki za efekty!
No niestety szczególnie w nowych blokach te balkony są bardzo, bardzo małe a szkoda bo czasami fajnie sobie posiedzieć i odpocząć
PaulinaDeń

Re: Pomysł na aranżację balkonu

Post autor: PaulinaDeń »

Trudno się z poprzednikami nie zgodzić, balkon to też fajne miejsce do odetchnięcia po pracy przy kawie i zrelaksowania się w słońcu, czy przy jego zachodzie. Natomiast dobrze jak też jest fajnie zaaranżowany i przygotowany. Pomysłów nie brakuje, bo właśnie w artykule https://wnetrza-ze-smakiem.pl/pomysly-n ... go-balkonu można ich znaleźć mega dużo. Nawet są sklepy które oferują nieduże stoliki z krzesłami, czy skrzynie żeby jeszcze coś tam sobie schować. Ja jestem mega zadowolona z tego jak nam się udało to miejsce wykorzystać i jeszcze zmieścić doniczki z kwiatami
glazóra

Re: Pomysł na aranżację balkonu

Post autor: glazóra »

Na takim balkonie z pewnością nie powinno zabraknąć stalowych balustrad. Z tej okazji zdecydowałem się na wykorzystanie rozwiązań dostępnych w ofercie https://www.stalnierdzewna.biz/balustrady . Umożliwiło mi to zrealizowanie nietypowego projektu, który mocno wyróżnia się w sąsiedztwie - a o to właśnie zabiegałem. Projekt ten, zrealizowany przez Zakład Produkcyjno - Usługowy całkowicie sprostał moim wymaganiom na tym polu. A sam balkon prezentuje się niemalże nieziemsko!
ODPOWIEDZ