Powietrzna pompa ciepła

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Nadzieja_77
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:44

Powietrzna pompa ciepła

Post autor: Nadzieja_77 »

Witajcie drodzy forumowicze :)
Wraz z mężem postanowiliśmy zainwestować w pompę ciepła, ale mamy dylemat, co do wyboru firmy zajmującej się tego rodzaju instalacjami. Chyba najbardziej odpowiada nam oferta Centrum Rekuperacji. Może o nich słyszeliście? Jak oceniacie poziom obsługi?
Awatar użytkownika
lucjana-65
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 19:24

Re: Powietrzna pompa ciepła

Post autor: lucjana-65 »

Z doświadczenia wiem, że wybór odpowiedniego wykonawcy to połowa sukcesu. Jeśli chodzi o Centrum Rekuperacji, to możecie być pewni, że wasza pompa ciepła będzie działać sprawnie i bezawaryjnie naprawdę długo. W końcu to specjaliści od takich instalacji.
siłka

Re: Powietrzna pompa ciepła

Post autor: siłka »

jesli planujecie pompe ciepła, to warto wszystko dokladnie przemyslec https://levada.pl/pompa-ciepla-czy-sie-oplaca/ czy sie wam takie rozwiazanie oplaci, tu jest bardzo fajnie napisane na jakie czynniki trzeba zwrcoci szczegolna uwage
żabkowa

Re: Powietrzna pompa ciepła

Post autor: żabkowa »

Moim zdaniem pompa ciepła w domu to teraz podstawa. Jest to ekonomiczne i wydajne ogrzewanie. My chcemy właśnie zamówić pompę z montażem od firmy Erco z Łodzi. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat.
Bączek

Re: Powietrzna pompa ciepła

Post autor: Bączek »

Tak naprawdę to pompa ciepła powietrze woda jest bardzo dobrym rozwiązaniem i jeśli jeszcze ktoś się nad nim zastanawia to moim zdaniem nie powinien dłużej czekać z decyzją. W sumie każdy z nas zapewne chce mieć w domu ciepło i płacić za nie jak najmniej. W takiej sytuacji polecam właśnie takie rozwiązania.
ODPOWIEDZ