Projektowe biuro.

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Projektowe biuro.

Post autor: faron »

Hejeczka,
właśnie doszłam do wniosku, że wbuduje sobie domek na interes. W sensie chciałabym póki co wynajmować, a potem zobaczymy. Gdzie polecacie kupić projekt?

gucci flora cena
Awatar użytkownika
małaaa
Posty: 62
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:12

Re: Projektowe biuro.

Post autor: małaaa »

Świetnie :). Uważam, że nie ma nic lepszego jak inwestycja w budowę domu. Niezależenie czy robisz to na interes, czy dla siebie. A skoro poszukujesz dla siebie ładnego i zapewne nowoczesnego projektu. To zobacz sobie na stronę firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Myślę, że ich projekty pozytywnie Cię zaskoczą ;).
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Projektowe biuro.

Post autor: irenee »

Mogę potwierdzić firma MG Projekt oferuje najładniejsze projekty i dobrze przemyślane. Właśnie brat kupił od nich projekt i to o 20% nawet taniej. Jest bardzo zadowolony. Teraz czeka na wiosnę i będzie zaczynać budowę.
Awatar użytkownika
koneczka
Posty: 200
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:51

Re: Projektowe biuro.

Post autor: koneczka »

Odpowiedni projekt domu to tak naprawdę połowa sukcesu. Chcę podjąć współpracę z kimś sprawdzonym. Wczoraj natknęłam się na stronę: https://wybieramprojekt.pl/szukam-proje ... odzinnego/ czy ktoś z Was kojarzy? Każda opinia jest dla mnie na wagę złota!
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Projektowe biuro.

Post autor: soltar »

Znalezienie porządnego biura projektowego jest bardzo ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://www.studioarchitektonicznear.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można polegać.
ODPOWIEDZ