Rozpoczęcie budowy domu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Inguś

Rozpoczęcie budowy domu

Post autor: Inguś »

Ja juz niedługo wprowadzam się do naszego domu bo już wszystko jest prawie gotowe. Teraz jestem na etapie zamawiani bramy garażowej i to juz będzie wszystko. Swoją bramę garażową zamówiłem w tej firmie http://oknoprim.com.pl/bramy-garazowe-i-posesyjne/ w bardzo przystępnej cenie.
Violuś

Re: Rozpoczęcie budowy domu

Post autor: Violuś »

Jeśli na poważnie myślicie o rozpoczęciu budowy domu, pamiętajcie ,że już na początku jest bardzo ważny moment - to moment wyboru projektu budowlanego. Nie warto się spieszyć z jego wyborem, bo można wtedy popełnić błąd.Dwa razy się zastanówcie zanim kupicie projekt. Mogę tylko wam polecić pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ , gdzie bez problemu powinniście znaleźć projekt dla siebie.Dlaczego tak uważam ? - bo mają bardzo dużą bazę różnorodnych projektów budowlanych. Ponadto dość często organizują różne promocje - obecnie można na przykład otrzymać pakiet przydatnych projektów dodatkowych o wartości ponad 1,6 tys. zł. - w tym projekt altany czy ogrodzenia.
Łuko Ramzes

Re: Rozpoczęcie budowy domu

Post autor: Łuko Ramzes »

Mało kto zaczyna tak, jak powinien, czyli od myślenia o tym, co jest niezbędne do tego, aby po prostu wybrać odpowiedni projekt domu, a przemyśleń jest sporo. Trzeba brać pod uwagę własne potrzeby, ilość domowników, ilość potrzebnych pomieszczeń, koszty utrzymania, rodzaj działki. Szczegółowo o tym jest na stronie https://www.firmabudowlanaprobud.pl/blo ... waniu-domu myślę, że w 100% warto poczytać
łajka

Re: Rozpoczęcie budowy domu

Post autor: łajka »

A ja właśnie planuje teraz postawić sobie domek, ale taki letniskowy. Właśnie tutaj https://dreamwoodhouse.com znalazłam ciekawe inspiracje i chyba z nich skorzystam. Bardzo mi się podobają zwłaszcza domki mobilne. Nie są wielkie, ale przytulne i praktyczne- cóż więcej chcieć
araś

Re: Rozpoczęcie budowy domu

Post autor: araś »

Budowę zawsze rozpoczynamy od projektu. A jak taki wybrać? Zobaczcie koniecznie jakie gotowe projekty domów ma w ofercie biuro projektowe Archon+ . W zeszłym roku szukaliśmy projektu idealnego dla siebie i ich rozwiązania od razu zwróciły naszą uwagę. W gratisie otrzymaliśmy między innymi projekt altany ogrodowej również, pomogli w przygotowaniu formalności, w miarę potrzeb oferują możliwość dostosowania gotowego projektu domu do oczekiwań inwestora.
ODPOWIEDZ