rozwój dziecka

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Henryś73

rozwój dziecka

Post autor: Henryś73 »

Cześć, znacie się na takich tematach jak rozwój dziecka? Taka tematyka jest ważna jeśli ktoś ma dziecko, ponieważ warto wiedzieć w jaki sposób dziecko się rozwija od pierwszego miesiąca życia. Poza tymrozwój dziecka jest ważny, dlatego też warto poczytać na takie tematy i wiedzieć na co powinno zwracać się uwagę. Problem w tym, że nie wiadomo, która strona w sieci ma prawdziwe informacje. Ktoś z Was w ogóle orientuje się w takich kwestiach? Znacie jakieś strony, z których warto czytać na ten temat?
Kaśka

Re: rozwój dziecka

Post autor: Kaśka »

Na pewno każdemu rodzicowi zależy na tym aby jego dziecko rozwijało się właściwie i jest to oczywiście bardzo zrozumiałe. Należy także pamiętać o tym, że czasami również niektóre maluszki mają całkiem spore problemu z zaśnięciem. U mnie jeszcze to się nie zdarzyło ale oczywiście staram się ten stan monitorować na bieżąco. Polecam zdecydowanie każdemu aby przeczytał artykuł ze strony http://www.edoor.edu.pl/co-zrobic-aby-m ... ilka-porad gdzie ten temat został dokładnie opisany.
Gość

Re: rozwój dziecka

Post autor: Gość »

Ja w rozwój mojego dziecka inwestowałam od czasu jak się urodził. Teraz wybieram dla niego szkolne ubezpieczenie, to https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ chyba wezmę bo mają warunki które mi pasują i niską składkę.
ODPOWIEDZ