spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: tolana »

Witajcie drodzy rodzice :) czy jest na forum ktos, kto zdecydował się na zakup wózka z firmy Easy Go ? Interesują mnie przede wszystkim spacerówki. Synek ma obecnie 4 miesiące ale już się powoli za czymś nowym rozglądam :) dobra jest ta firma ?
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: carmen »

o firmie czytałam już sporo pozytywnych opinii ale nie mam ich wózka ( ostatnio dziewczyny pod jakimś filmikiem na yt bardzo je polecały). Ja akurat dostałam w spadku wózek 3 w1 także nie mam w planach zakupu nowej spacerówki. no chyba, ze z tą obecną coś się stanie to może wtedy.

czym wypełnić ubytki w drewnie
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: vizzka »

ja mam spacerówkę z easy go, model MINIMA PLUS. Super nowoczesny wygląd, pełna funkcjonalność, dobra cena. Wózek jest leciutki a dodatkowo skrętny, wygodnie się prowadzi. jak dla mnie strzał w 10 :)
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: tolana »

oooo fajna ta minima plus :) kurcze muszę znalezc jakiś sklep w okolicy, gdzie mają te wózki na stanie i sobie ją obejrzę ale na pierwszy rzut oka wygląda super, na pewno ma mega oryginalny wygląd co bardzo mi pasuje. a jak mówisz, że jest lekki to też na plus bo mieszkamy w bloku na 3 piętrze w bloku bez windy ;/
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: vizzka »

no to waga też ma znaczenie bo jak będziesz musiała wnosić taki wózek na gore to jednak dobrze żeby nie był za ciężki. no a minima nie jest na pewno :) ten pomysł z poszukaniem sklepu jest fajny, może coś uda się znaleźć :) tak czy siak jak sie zdecydujesz na pewno nie pożałujesz :)

rzeczoznawca budowlany nowy sącz
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: tolana »

pewnie, ze waga ma znaczenie :) tak czy siak dzięki za info myślę, ze się na nią zdecyduje :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: vizzka »

no i bajka na pewno będziesz zadowolona :) jak już się uda zrobić zakupy daj znac koniecznie :)
Awatar użytkownika
kalafior
Posty: 140
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:27

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: kalafior »

a ja wam powiem od siebie ze najlepiej nosidełko od kinder hop http://kinderhop.pl jest wygodne, na krótkie wyjscia czy na długie spacery, naprawdę warto moim zdaniem w coś takiego zainwestować :)
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: tolana »

zakupy już zrobiłam., czekam teraz na dostawę Minimy Plus, za maks kilka dni powinna już u mnie być także czekamy jak na szpilkach :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: vizzka »

spoko na pewno szybko minie. Dobry wybór, będziecie zadowoleni a i spacerki staną się przyjemnością :) przygotuj sie tylko, ze czesto będą Cie pytać co to za wozek haha :) zwraca na siebie uwage to fakt :) ale to akurat uważam za jego duzy atut :)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: spacerówki z firmy Easy Go - jaką wybrać ?

Post autor: franka »

Tak, do mnie też przesyłka z x-landerem bardzo szybko dotarła, jestem bardzo zadowolona z wyboru tego wózka, jest bardzo ładny i zwraca uwagę jak wychodzę na spacer, inne mamy się za nim oglądają :)
ODPOWIEDZ