Studnia głębinowa

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
homej
Posty: 41
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:58

Studnia głębinowa

Post autor: homej »

Hej, co myślicie o studniach głębinowych? Zastanawia mnie czy jest sens robić coś takiego. To spora inwestycja, ale wiele osób zachwala jakość wody z takiej studni.
Awatar użytkownika
domek1
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:43

Re: Studnia głębinowa

Post autor: domek1 »

Jest to bardzo ważne, by mieć studnię głębinową w odpowiednim miejscu w ogrodzie. Tutaj https://naterm.pl/ widziałem ofertę firmy, która się tym zajmuje. Woda ze studni jest czysta i nie ma co do tego wątpliwości. Projekt wykonany przez firmę będzie dobrze zrobiony, bo to fachowcy. Zapewniają gwarancję na studnię.
Awatar użytkownika
Hubert78
Posty: 478
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Hubert78 »

Uważam, że jednak warto podłączyć się do wodociągów. Kupiłem odpowiedni zbiornik ciśnieniowy i cały osprzęt do instalacji. Wszystko działa tak jak należy. Bardzo polecam ten sprzęt https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zb ... owe.7.html, bardzo łatwo był zmontować całą instalację :)
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Pitros »

Jeśli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości pojemników/zbiorników na wodę to warto odwiedzić stronę https://mpi.com.pl/produkty/zbiorniki/na-wode-pitna/ gdzie znajdziecie m.in rozwiązania na wodę pitną. Bardzo dobre wykonanie, profesjonalizm ze strony obsługi klienta i do tego konkurencyjność oferty!
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Studnia głębinowa

Post autor: mili898 »

No jeśli zdecydujesz się na studnię, to do jej wywiercenia będziesz potrzebować wiertnic, a takowe możecie spokojnie znaleźć sobie na stronie http://staltechnika.pl/oferta/ Oczywiście, nie musisz ich kupować - wykonanie odwiertu można również zlecić profesjonalnej firmie i wydaje mi się, że właśnie to będzie najkorzystniejszą ofertą.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Studnia głębinowa

Post autor: irenee »

No, dobrze. U mnie sprawy się tak mają, że mam już studnię głębinową. Jednakże teraz zastanawia mnie zakup pompy hydroforowej. Może mi doradzicie, który z tych tutaj https://www.sklep-watermark.pl/sklep/po ... ookieAgree modeli byłby najlepszy? Ma ktoś z was doświadczenie z pompami hydroforowymi i jest w stanie mi pomóc?
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Adi3883 »

Dobrą pompę i zestaw do nawadniania wraz z hydroforem zamówiłem w firmie www.dambat.pl. Mają bogatą ofertę i profesjonalnie doradzają w kwestiach odpowiedniego wyboru. Naprawdę warto skorzystać.
Awatar użytkownika
alniria
Posty: 79
Rejestracja: 02 wrz 2020, 8:54

Re: Studnia głębinowa

Post autor: alniria »

Też ostatnio zdecydowałem się na studnię głębinową. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem odwiertów pod takie studnie to polecam wam skontaktować się z https://www.wierceniestudnislaskie.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.
Awatar użytkownika
szykoolska
Posty: 10
Rejestracja: 25 sie 2020, 10:24

Re: Studnia głębinowa

Post autor: szykoolska »

Firma https://wiercimy.info/ przy realizacji studni głębinowej korzystała z nowoczesnych narzędzi pomiarowych i wiertniczych dzięki czemu robotę wykonali sprawnie i zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Zgrany i doświadczony zespół fachowców.
Awatar użytkownika
karaniewiara
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:56

Re: Studnia głębinowa

Post autor: karaniewiara »

Studnia wykopana przez firmę https://ogrodyodadoz.pl/ została wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i panowie ekspresowo wyrobili się z pracami. Profesjonalna robota i w końcu mam bieżącą wodę przy domu :)
mirka55

Re: Studnia głębinowa

Post autor: mirka55 »

Taki sprzęt będzie potrzebny na 100% http://staltechnika.pl/. Chce założyć firmę, która będzie się specjalizować min. w takich wykopach.
kębyrn

Re: Studnia głębinowa

Post autor: kębyrn »

Też zdecydowałem się na wybudowanie studni głębinowej na moim terenie. Jeżeli rozglądacie się za porządna firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu studni głębinowych to polecam wam zgłosić się do http://przemwiert.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
RafałSobczyk

Re: Studnia głębinowa

Post autor: RafałSobczyk »

Ja także korzystam z tego rozwiązania i jestem bardzo zadowolony. Studnia głębinowa jest dużym ułatwieniem, a do tego generuje spore oszczędności. Dla mnie odwiert studni wykonała firma https://www.wiercimy.info. Swoje usługi zrealizowali szybko i profesjonalnie.
ośka

Re: Studnia głębinowa

Post autor: ośka »

Skoro mowa o studni i o tym, co chcecie mieć tam, to poza odwiertem studni, który jest kluczowy do wkopania odpowiedniego zbiornika, powinniśmy pomyśleć też o wyposażeniu instalacji dorównującej i połączeniowej. A wtedy czasem i takie https://sdprzewierty.pl odwierty się przydadzą. Będzie to dla Was ważna sprawa i sposób na instalację.
Łosiek

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Łosiek »

Tak naprawdę sama studnia głębinowa jest bardzo fajnym rozwiązaniem i ja muszę przyznać, że również od pewnego czasu ją posiadam. Moim zdaniem także ciekawie w artkule https://www.dostudni.pl/jak-dziala-zbio ... y,b22.html wyjaśniono jak działa zbiornik hydroforowy.
Pełeć

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Pełeć »

Kompleksowo studnie oraz różnego rodzaju odwierty głębinowe wykonuje firma https://kansyn.pl/. Powiem szczerze, że polecam, z uwagi na bezwzględną terminowość, bardzo dobry sprzęt, ogólnie po prostu profesjonalne podejście do tematu. Robią robotę zgodnie ze standardami, w oparciu o sprawdzone rozwiązania i nie zmieniają ceny
ODPOWIEDZ