studnie głębinowe

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
adaś92222

studnie głębinowe

Post autor: adaś92222 »

Hej, zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Ustroń. Nie mogę w internecie znaleźć żadnych informacji o takich firmach. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Korzystaliście z usług takich firm?
błysk

Re: studnie głębinowe

Post autor: błysk »

Skoro o tym mowa, to wydaje mi się, że powinieneś zainteresować się, jakie Watermark pompy głębinowe ma w ofercie i co Ci to da. Wiem, że to jedna z najczęściej wybieranych firm, więc w razie czego po prostu możesz sobie zadziałać z nimi U nas miała być studnia kopana, ale się okazało, że coś tam nie jest za bardzo kompatybilne, nie wiem sam. Normalnie ręce opadają.
Preślić Paweł

Re: studnie głębinowe

Post autor: Preślić Paweł »

Jeżeli zdecydowanie potrzebujecie firmy, która wykonana działce studnie, zdecydowanie polecam tu współpracę z http://kansyn.pl/. Firma 100% sprawnie realizująca wszystkie zlecenia, mająca odpowiedni sprzęt, umiejąca radzić sobie z różnym gruntem, bo wiadomo taki może też się trafić
nieśka

Re: studnie głębinowe

Post autor: nieśka »

Taki temat na takim forum to normalna sprawa. Przeraża mnie jedynie to, że nie ma nim zainteresowania. Czyli co, nie chcecie być ekologiczni? Dla mnie to jest NAJWAŻNIEJSZE, stąd zamysł ze studnią. Co prawda koszty ciągle przeliczam i wydaje mi się, że takie https://www.dambat.pl/ pompy będą najodpowiedniejsze. A wy co na to?
ODPOWIEDZ